Wpis z mikrobloga

Część Mireczki, rok temu się nie udało ale w tym już musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przymierzam się do zakupu roweru szosowego, wybrałem firmę TREK, miałem od nich już jeden rower i byłem bardzo zadowolony aczkolwiek nie była to szosa, drugi powód jest taki że bardzo blisko mnie jest oficjalny salon TREK i Serwis więc jakby jest to pewne udogodnienie, i trzeci powód jest prosty po prostu rowery tej marki mają w sobie coś co sprawia że mi się podobają.
Tylko że nie wiem który model powinienem wybrać, będzie to moja pierwsza Szosa, więc nie bardzo wiem w co warto dołożyć a za co nie warto przepłacać bo i tak jako amator nie odczuje różnicy.

Budżet: około 15-16 tyś, pewnie niektórzy powiedzą że to za dużo ale ja lubię mieć porządny sprzęt, a widziałem że ogólnie rowery szosowe są bardzo drogie.

Myślałem o tym: https://www.trekbikes.com/gb/en_GB/bikes/road-bikes/performance-road-bikes/domane/domane-sl/domane-sl-6-gen-3/p/35303/
#kolarstwo #szosa #rower
  • 30
  • Odpowiedz
@Nehro: Nie słuchaj tych bóldupiarzy, że chesz sobie kupić rower taki jaki ci się podoba, a nie taki jaki oni by chcieli. Sam sobie kupiłem Treka jako drugi rower szosowy (pierwszy poważny) i nawet nie patrzyłem na inne. Co mi po tym, że jakiś gajant srajant jest pół kilo lżejszy jak sam ważę 80kg? xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zabi96 nie nie zle sie wyrazilem, wiem ze Di2 to elekryczne przerzutki ale jaka jest ich zaleta wzgledem nornalnych, nie sadze bym ich potrzebowal a tez serwis potem pewnie drozszy takiego rozwiazania
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eternal_slavo nie zawsze ta waga ma takie znaczenie podobno, jakis powod musi byc ze TREK waży tyle, bo nie jest to firma która by nie zdawała sobie z tego sprawy. Tylko ludzie patrza na to jak na ilosc megapikseli w aparacie ale rdzeni na procesorze.
  • Odpowiedz
gwarancja na ramę dożywotnia a tego się trochę boje bo słyszałem że carbon w razie upadku może pęknąć.


@Nehro: no ale jak połamiesz przy glebie to nie ma gwarancji

+1 do tego co Zabi96 wrzucił
  • Odpowiedz