Wpis z mikrobloga

Ależ by się teraz odnalazła magicznie podaż jakby ogłosili definitywne i ostateczne wywalenie 0% i jakichkolwiek dopłat do śmietnika XD

Tylko z tych tekstów co były na tagu wiemy, że:

1. Deweloperuchy masowo fikcyjnie rezerwowały najlepsze lokale, aby je opchnąć na jesieni.

2. Po rezerwacje ruszyli fliperzy.

3. Część opaliła "programy promocyjne" zarezerwuj teraz, zapłać na jesieni jak dostaniesz 0%.

Taka piękna masakra by była.

#nieruchomosci #miszkanienastart #przemysleniazdupy
  • 6
  • Odpowiedz
jakby ogłosili definitywne i ostateczne wywalenie 0%


@mickpl: cieszy mnie twój optymizm ale wszyscy wiemy że ten kredyt wejdzie. Skończy się kampania wyborcza, ludzie pójdą do urn i wrócą na stół twarde interesy i pieniądze.
Przykro mi, ale tak będzie
  • Odpowiedz
@mickpl: Haha a jakby się ruszyła jakby Pan Jezus na ziemie przyszedł i powiedział że od 2025 wszystkie mieszkania muszą kosztować 2137 milionów zł. Haha. Jakby. Gdyby. Hihi Hohoh kurde ale by było.
  • Odpowiedz
@mickpl: a może ukartowanie tego ostatecznego krachu skomplikowanego systemu developeruchów było labędzim śpiewem jedynej socjalistycznej polskiej partii po 1954 roku?
specjalnie wywiedli w pole fliperów kułaków i wszelkiej maści spekulantów, wiedząc, że nowy budżet i tak by tego nie udźwignął i że to wszystko naraz będzie musiało się zesraćtak bardzo, że bańka pęknie i spadki polecą na łeb na szyję aż do urealnienia cen
  • Odpowiedz
Skończy się kampania wyborcza, ludzie pójdą do urn i wrócą na stół twarde interesy i pieniądze.


@komakow: Wybory prezydenckie powinny się odbyć w maju 2025 roku
  • Odpowiedz
@mickpl: micky nie chcę Ci za bardzo skrzydeł podcinac, ale czasami trochę mi przypominasz takiego ziomka co go w robocie miałem.

Koleś zarabial ok. 13k na rękę, w wieku 40 lat nie miał nic - samochodu, mieszkania, pieniędzy, nic

#!$%@? kasę na jakies Stsy, szkolenia o giełdzie, najnowszy laptop do gamingu, gadżety jakieś, tablety, kredyty konsumenckie chjwienaco, chwilówki. I on się zawsze bardzo podniecał i mówił "no ale jakby mi
  • Odpowiedz
@mickpl dlatego to nie wypali , scenariusz został już napisany i PiS do spółki z po to przepchnie. Dziękuję ,do widzenia koniec mistrzostw. Za sprytni ludzi włożyli w to kasę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz