Wpis z mikrobloga

@BarteckR: Jak ktoś się nabija z czyjegoś kretynizmu to pluje na wszystko co związane z patriotyzmem? Ty jesteś tak - że tak powiem - mało lotny, tak zakłamany czy po prostu przesiąknięty propagandą?

Jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
Grupa osób z nadmiarem wolnego czasu, bardzo wyzwolonych, którym wydaje się, że walczą z ciemnogrodem i wydaje im się, że są Żydami albo sługusami Mossadu i plują na wszystko co związane z patriotyzmem


@BarteckR: xD

Opowiedz mi o życiu w 'oblężonej twierdzy', zawsze mnie ciekawiło jakie to
  • Odpowiedz
którym wydaje się, że walczą z ciemnogrodem i wydaje im się, że są Żydami albo sługusami Mossadu i plują na wszystko co związane z patriotyzmem.


@BarteckR: smiechłem xD za bystry to ty nigdy nie byłeś co?
  • Odpowiedz
@neib1: Czy ty pojmujesz, że ja wytykam hipokryzję, a nie bronię niezależnej. Skrajne media z obu stron mają to do siebie, że przeginają.

Sugerujesz, że całymi dniami z wypiekami na twarzy śledzę niezależną i patrzę co by tu wyśmiać na wypoku? pls


Wrzucę coś raz na dwa-trzy dni i zaraz przybiegasz bo "fiksacja".

@ViZ_PL: Po co trzeci raz tłumaczysz mi się, że zajmuje ci to tak mało czasu?
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Myślisz, że ja nie wiem, że to kolejny arcyśmieszny żarcik neuropy do wzajemnej adoracji plusami? Aczkolwiek pewnie znalazłoby się kilku "członków", którym naprawdę się wydaje, że realizują jakąś akcję propagandową na zlecenie Tel Avivu.
  • Odpowiedz
Aczkolwiek pewnie znalazłoby się kilku "członków", którym naprawdę się wydaje, że realizują jakąś akcję propagandową na zlecenie Tel Avivu.


@BarteckR: Niezła beka xD ilu swoich urojonych wrogów uważasz za chorych psychicznie?
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Jakich wrogów? Nie mierz wszystkich swoją miarą, ja nie wiążę takich emocji z internetem. Ale jeśli ponad trzydziestoletni ludzie niesamowitą radość czerpią z sugerowania, że są Żydami to raczej nie jest z nimi za dobrze.

@ViZ_PL: Widzę, że jak nie podstawi się pod nos konkretnych danych to będziesz szedł w zaparte. Na szybko przeliczyłem kilka stron twoich wpisów i wyszło mi, że prawie 40% dotyczyło niezależnej lub
  • Odpowiedz
@BarteckR: W ostatnim okresie możliwe, ale mowa była o ponad 50% aktywności na portalu a to jest różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą, jak widać tylko tobie to przeszkadza.

A wyśmiewanie głupoty nie oznacza zaraz jakiejś manii.
  • Odpowiedz
@ViZ_PL: W ostatnim właśnie mniej, bo czym dalej tym więcej wałkowania niezależnej. Zresztą, nieważne czy 40% czy ponad 50%, ale twoja fascynacja niezależną jest dziwna. Mnie to nie przeszkadza, jak sugerujesz, po prostu sam wytykasz fiksację na temat Smoleńska, a potem kopiesz w poszukiwaniu prawackich urojeń. I tak dzień w dzień, wybacz, ale nie jest to normalne, zważywszy, że kieruje tobą zwykła nienawiść.

Masz niesamowicie wybujałe ego, uważasz się za
  • Odpowiedz