Wpis z mikrobloga

@ViZ_PL: Nabijasz się z dziennikarzy niezależnej, że drążą jakiś temat, a sam robisz dokładnie to samo. Jak widać niezależna to twój wróg urojony. Przecież ty musisz spędzać po kilka godzina dziennie na prawicowych portalach i grzebać w poszukiwaniu tych newsów. A jeśli wydaje ci się, że jesteś agentem Mossadu i ktoś ci płaci za propagandę to proponowałbym czym prędzej udać się po pomoc do specjalisty.

Linki do twoich wpisów na temat
Nabijasz się z dziennikarzy niezależnej,


Nazywanie tych ludzi dziennikarzami to gruba przesada

Przecież ty musisz spędzać po kilka godzina dziennie na prawicowych portalach i grzebać w poszukiwaniu tych newsów.


@BarteckR: Sugerujesz, że trzeba grzebać żeby znaleźć takie 'perełki'?

Wystarczy wejść w losowego newsa. A większość contentu biorę z różnych fanpejdży na FB i z TT - nie zabiera mi to więcej niż 10 minut, trzeba wiedzieć gdzie szukać. A że lubię
@ViZ_PL: Nazywaj sobie to "lolcontentem", "beką" czy tam "perełkami", bez znaczenia. Rozumiem, że można wrzucić coś faktycznie śmiesznego raz na jakiś czas, ale taka ilość wskazuje, że ewidentnie masz z tym problem, ponad 50% twojej aktywności na tym portalu jest związana z niezależną i podobnymi. Ojciec cię bije zrolowaną Gazetą Polską i masz uraz, czy co?
ponad 50% twojej aktywności na tym portalu jest związana z niezależną i podobnymi.


@BarteckR: [potrzebne źródło]

Ojciec cię bije zrolowaną Gazetą Polską i masz uraz, czy co?


Oj, nie mamy argumentów, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop to jedna z wielu stron na jakich się udzielam, z powodu kampanii wyborczej jest tu więcej polityki niż zwykle więc znajduje to odzwierciedlenie we wpisach i komentarzach - nie widzę
@ViZ_PL: Ale jakie chcesz argumenty? To co miałem do napisania to napisałem. Zwracam tylko uwagę, że jesteś hipokrytą. Brandzlujesz się nad prawicowymi treściami, jakie to one są śmieszne, poświęcasz na to mnóstwo czasu, a jednocześnie nabijasz się, że ktoś drąży temat katastrofy lotniczej i śmierć setki osób (mimo, że według ciebie powinno się zagrzebać ich na miejscu i przeprosić Rosjan za bałagan).

A co do odbiorców twojego "lolcontentu" to są to
poświęcasz na to mnóstwo czasu,


@BarteckR: Jak mówiłem, max 10-15 minut dziennie.

a jednocześnie nabijasz się, że ktoś drąży temat katastrofy lotniczej i śmierć setki osób (mimo, że według ciebie powinno się zagrzebać ich na miejscu i przeprosić Rosjan za bałagan).


Nabijam się z urojeń nie mających żadnego pokrycia w faktach. Katastrofa została już wyjaśniona.

A co do odbiorców twojego "lolcontentu" to są to te same osoby, które plusują obrazki z
Wydało się, to wszystko to część spisku przeciwko Wyklętym, Kościołowi i Kaczyńskiemu. PS, to prawda.


@ViZ_PL: Sądzisz, że ktoś to traktuje jako spisek? Grupa osób z nadmiarem wolnego czasu, bardzo wyzwolonych, którym wydaje się, że walczą z ciemnogrodem i wydaje im się, że są Żydami albo sługusami Mossadu i plują na wszystko co związane z patriotyzmem. Tak, tak, wiem, neuropa nie istnieje, hehehe.

Weź usuń konto. Rozumiem, że internet to poważny