Wpis z mikrobloga

Przegląd samochodu na Nurburgringu zaliczony!

Czy nie powinni od razu wbijać pieczątkę do dowodu? skoro ktoś przejechał okrążenie to chyba znaczy, że ma działające hamulce i zawieszenie, he?
Zgodziłbym się na te 200 zł opłaty na SKP gdyby można było w te cenie zaliczyć badanie przez przejazd po Ringu ;]

#nurburgring #motoryzacja
SpalaczBenzyny - Przegląd samochodu na Nurburgringu zaliczony!

Czy nie powinni od ra...

źródło: page_27976204-53592705f14337f1a3638a26f0168448

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rbf to po każdej zimie do wymiany.


@trzaichlac69: ooo... mi przy każdej wymianie w serwisie pytają czy na pewno chcę ten płyn wymienić bo wg tego ich wskaźnika "jak nowy",
z drugiej strony to te moje zimowe przebiegi to tyle co kot napłakał, stoi w garażu podziemnym
tak właśnie mam na uwadze to, że im bardziej "sportowy" płyn hamulcowy tym częstsza wymiana i tak sobie wymyśliłem te 1,5 roku jako
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Ja mam regularnie 120 stopni po 2/3 szybkich kółkach na jastrzębiu/modlinie/łodzi. Na ringu jest więcej prostych ale też pełnego gazu, wiec ciekawy jestem jakie tam będą temperatury na torze z prawdziwego zdarzenia
  • Odpowiedz
@cwlmod: powinno być niżej,
ja zawsze na takich małych torach miałem najwyższe tremperatury,
na Spa gdzie jeździ się najszybciej to najniżej, nie tam wielkie różnice ale np. 114-115,

najwięcej miałem na lubelskim (jak jeszcze był) czyli pokroju Łodzi i tam potrafiłem dobić do 127 stopni ale to kręcąc się w kółko cały czas bez przerwy, nawet po 30
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Kolega w starym m2 całe sesje na łodzi jeździł na maksa. Tylko mogłem pozazrościć. Miałem z tego powodu problem z AR-1 które nie nagrzewały się wystarczająco. Jak próbowałem zrobić wahadełko to znowu silnik się rozgrzewał :/
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Do dupy, jadę do poznania na tor w sobotę i akurat burze będą populdniu :/

Chciałem ar1 zabrać ale nie będę ryzykował ślizganiem się albo zmienieniom w ulewę
  • Odpowiedz
@cwlmod: paczam na prognozę i od 15:00 ma padać dopiero,

czy na tych kołach jedziesz? czy zmieniasz na miejscu koła? bo faktycznie trochę lipa wracać na nich

w sumie dużo tego deszcze ma nie być to może przyschnie szybko
  • Odpowiedz