Wpis z mikrobloga

@MrGarrison:
Widziałem filmik. Gdyby Tesla w tych tylnich drzwi zrobiła rampę z windą to faktycznie byłoby to coś extra. Tylko jeszcze potrzebny byłby nowy standard palet. Ale amerykański miałby być mniejszy niż europejski?
  • Odpowiedz
w sumie widzę że jak na pickup to jest duża, ale kurde do mondeo wciskałem meble żeby nie wystawały a tutaj by nie dało rady...
  • Odpowiedz
@MrGarrison Te wszystkie trucki amerykańskie i tak takie są, elektryk czy nie. Paka sukcesywnie przez dekady się zmniejszała, kupują je za grube setki tysięcy żeby wozić zakupy z wall martu i nigdy nie przewieźć niczego ciężkiego i brudnego, a jak koledzy już tu pisali w tym wątku na tyle to hatchback w europie by starczył. A jakieś Renault kangoo to już w ogóle bije na głowę te ich gówna niepraktyczne xd
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: Ja doceniam za to, że jest to coś nowego w świecie tych samych brył, ale że w jego cenie można mieć BMW X2 M35i xDrive, to w życiu bym go nie kupił.
  • Odpowiedz
@Tja88: chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wierzysz że gdyby to wypuscila każda inna marka to by nie zostali absolutnie wyśmiani. przecież na to jest taka sraka tylko dlatego, że elon i że tesla jest takim applem wśród samochodów. tylko właśnie to jest w tym najbardziej przerażające. to jest ten miotacz ognia tylko w skali x1000 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz