Wpis z mikrobloga

antykonsumpcjonistów ¯\(ツ)/¯


@niecodziennyszczon: A to teraz jak ktoś usiądzie sobie w knajpie, żeby się czegoś napić, to jest okropnym konsumpcjonistą? Jak z przyjaciółmi idziesz na miasto, to pakujecie napoje do bidonów i kanapeczki do pojemników? xD
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: Na wycieczkę w góry to rozumiem. Ale jakbym swoim zaproponował, żeby na miasto zabrali obiad do pojemnika, to by mnie zabrali na SOR bo pewnie się jebnąłem w łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prawdziwa wolność do której większość społeczeństwa jeszcze nie dorosła.


@MvPancer: ograniczanie innym wolności np do przemieszczania się nie jest prawdziwa wolnością
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon a to nie wiem czy rigczowi ludzie. Nie niezabobonnych tylko często leniwych. I nieantykonsumpcyjnych z wyboru tylko z musu. Czyli w sumie taka szara nijaka masa bez wyrazu. I wiem o czym piszę, bo piszę z doświadczenia.( ͡º ͜ʖ͡º)
Natomiast jeśli ktoś jest taki jak piszesz z wyboru no to można szanować, choć niekoniecznie się zgadzać. Podejrzewam, że takich jednak jest mało.
  • Odpowiedz
@Tomaszx1994: @niecodziennyszczon @MvPancer
1000 lat katolickiej historii Polski, katolicki krajobraz Polski, gdize nie obrócisz głowy, ogródek piwny w Europie jako forma spędzania czasu jeszcze z czasów starożytnego Rzymu, tęcza jako biblijny symbol przyjaźni Boga i człowieka a wykopek się jara jakby się urodził wczoraj xxxxDDD Jednak cywilizacja łacińska cały czas zaskakuje xD
#bekazlewactwa
  • Odpowiedz