Wpis z mikrobloga

@MvPancer:

Prawdziwa wolność do której większość społeczeństwa jeszcze nie dorosła.


Skąd wiesz, że większość? Krzykaczy internetowych ze wszystkich stron jest w Polsce może kilkadziesiąt tysięcy, nie ma żadnych podstaw by ekstrapolować to na całe społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@MvPancer: ja pamiętam że prawica i kościelni się absolutnie zesrali na to zdjęcie, że to niegodne, że brak szacunku dla kościoła itd tak piwo pić jak procesja idzie
  • Odpowiedz
@MvPancer: Zamieniłbym jedynie frazę czy tam fragment "jeszcze nie dorosła" na "jeszcze nie dojrzała". I chyba nie większość. Poza tym bardzo się zgadzam.
  • Odpowiedz
@MvPancer: Obrazek wchodzi w gorące więc zaraz zlecą się tu idioci z prawej i idioci z lewej strony i zaczną się przekrzykiwać kto ma rację XD

A pamiętajcie, że rację ma ten kto żyje jak chce. Chcesz iść w procesji, to idź, to jest spoko. Chcesz się napić piwka w ciepły, wolny dzień to się napij, to jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MvPancer: Mnie to zdjęcie zasmuca, bo przypominam sobie że religijni fanatycy zniszczyli taką fajną rzecz jak tęcza. Wyglądała super i była bardzo przyjemnym akcentem w mieście, było kolorowo i sympatycznie. Ale u nas musi być szaro i poważnie, zamiast tęczy powinien być np. zakrwawiony krzyż.

Niby tęcza miała wrócić, ale zaraz minie 10 lat i nic się nie dzieje. Wygrali, normalność przegrała.
  • Odpowiedz
Mnie to zdjęcie zasmuca, bo przypominam sobie że religijni fanatycy zniszczyli taką fajną rzecz jak tęc


@jamtojest2: hmm a antyreligijni fanatycy zniszczyli obok kościół będący zabytkiem malując po nim i to też zostało.
  • Odpowiedz
@MvPancer A ja tam się z takich obrazków cieszę. Chcesz wierzyć? Proszę bardzo! Nie chcesz wierzyć? Proszę bardzo!imo iż sam nie wierzę to jestem kulturowo chrześcijaninem. Wolę to niż muzułmanów, ani piwka się nie napijesz i na procesje musisz iść ;-)
  • Odpowiedz
@MvPancer: w tym zdjęciu najgorsze jest to, że są ludzie, którzy już o 12 chleją (wtedy najczęściej są procesje). Później problemy z alkoholem, marskość wątroby, śmierć we własnych wymiocinach. Alkohol to najgorszy narkotyk, bo łatwo uzależnia.
  • Odpowiedz