Wpis z mikrobloga

Ehh, dobrze, że na początku tego roku spełniłem po kilku latach swoje marzenie i pojechałem do LA. Nie patrzyłem wtedy już na nic podejmując decyzję. Po śmierci kolejnej osoby bliskiej, po tej całorocznej traumie, walce, nie mogłem tu żyć. Miałem dosyć tych ścian, okolicy, widoków. Wszystkiego do tego stopnia, że przez kilkanaście dni nie wychodziłem z łóżka, gniłem.

W sylwestra miał być over gry. Śmierć tej osoby była kilka dni przed wigilią, taki "prezent" od życia otrzymałem. Zrozumiałem wtedy, że jeśli muszę (tak muszę, nie dla siebie) trwać dalej trwać, to potrzebuję by uciec tam gdzie było mi zawsze dobrze. Tam inaczej człowiek myślał, zajmowałem umysł rozrywkami, trunkami, spędzałem czas z dalszą rodziną. Niektórzy pewnie pamiętają jak za pośrednictwem koliegi @gimnazjumqqq dzieliłem się moimi wrażeniami z wyjazdu.

Nie czułem się sam, jakbym został wyrwany z mrocznego piekła do o wiele lepszego miejsca. Ponad miesiąc tam byłem, odpocząłem, bardzo. Kocham to miejsce, wiem, że tam powinienem być, ale to na razie nierealne. Gdybym wtedy tam nie pojechał, doszczętnie bym zwariował i pogrążył się w szaleństwie. Puenta z tego kolejnego z tysięcy wywodów jest taka, że gdy macie dosyć, jesteście na granicy, jeśli macie możliwość, rzućcie wszystko i uciekajcie do miejsca które jest waszą przystanią psychiczną. Czasami tylko to jest w stanie uratować człowieka, tak jak uratowało mnie.

https://youtu.be/-DywJvu_EDo?feature=shared

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Ehh, dobrze, że na początku tego roku spełniłem po kilku latach swoje...

źródło: 1000020069

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@PawelW124: Jest kilka dzielnic, miejsc w które nie warto się zapuszczać. A miasto samo w sobie jako ogół jest wedle mnie dosyć czyste i bezpieczne. Bez problemu w nocy można sobie chodzić, nikt nikomu krzywdy nie robi. Bogate dzielnice jak takie BWH czy wzgórza Hollywood to inny świat, takie crem dela creme wszystkiego co najlepsze. Narkomani czy bezdomni są, ale ktoś kto nie wie gdzie przesiadują nie zauważy tak tego.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: no i spoko, no i fajnie. Co byś polecił by zwiedzić podczas krótkiego wypadu? Taki must have, ale co warto naprawdę podziwiać a nie przejechać się jak japończyk na Paryżu?
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: tak trzeba zyc, pozdro i spelniaj marzenia. Nigdy nie wiadomo co sie w zyciu wydarzy, a zawsze moze byc to okazja do zajebistej przygody, ktora bedziesz wspominac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz