Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, co robie nie tak? Biegam od swiat bozego narodzenia 23 r. Dystanse 5-6 km, raz, max dwa razy w tygodniu. Staram sie biegac w tlenie i przy tetnie 150 mam czas 6:50 na kilometrze, co jest dla mnie niezadawalajce. Jak zrobic zeby na takim tetnie latac 5:00 na km? Caly czas w tlenie ale dluzsze dystanse? Caly czas w tlenie, te same dystanse ale czesciej? Wprowadzic interwaly? Nie biegam pod zadne zawody, moim glownym sportem jest silownia, a biegam sobie pod kondycje i sprawnosc, zdrowie drog oddechowych, serca. Czy moglibyscie mi doradziic co robic? Mysle o wydluzeniu dystansu do 10km raz w tygodniu na tetnie 150 uderzen na minute i liczyc ze w przyszlosci bede mogl przyspieszac...
#bieganie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przeplataj interwałami na tyle na ile masz siły, raz bieg w tlenie raz bieg z interwałami, bądź cierpliwy i pamiętaj że żeby biegać szybko trzeba nauczyć się biegać wolno
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przede wszystkim przestan biegac na ''tlenie''
Wychodzisz biegac, to biegnij zwyczajnie szybciej.
Bez zadnego patrzenia na zegarek, analizy profilu tlenowego, konsultacji z szamanem itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim daj zdjęcie czasu w strefach po biegu, jeszcze kwestia wieku, bo o ile jesteś młody do 150 jest ok, ale jak latek przybyło to będzie to trochę za dużo.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim biegasz w 3 strefie, a masz w w 2giej. Trzeba albo wolniej albo robić przerwy na chodzenie. Jest to upierdliwe ale takie życie, trzeba się przemęczyć a potem będzie lepiej.
  • Odpowiedz