Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#zbrodnia
#seks
#niemcy
#emigracja

Blanca C., lat 28, została „uderzona i uduszona” przez Mohameda Ali S., lat 17, 3 października
Jak usłyszał sąd, kobieta została brutalnie pobita i uduszona przez 17-latka po tym, jak naśmiewała się z niego podczas seksu.

Według prokurator Constanze Jung, Blanca C. (28 l.) poznała 17 l. Mohameda Alego S. (17 l.) w barze we Frankfurcie w Niemczech 3 października ubiegłego roku, gdzie oboje wypili razem kilka drinków i narkotyków.

„Potem wyszli z baru, aby udać się do jej mieszkania i chcieli uprawiać seks za obopólną zgodą” – Jung powiedziała niemieckiemu tabloidowi Bild .Ale kiedy według doniesień Mohamedowi nie udało się uzyskać erekcji, Blanca wyśmiała go z tego powodu.

To rozwścieczyło tunezyjskiego nastolatka, która „uderzył ją, dusił i dusił” w gwałtownym szale, aż umarła, powiedział Jung.

https://www.bild.de/regional/frankfurt/frankfurt-17-jaehriger-toetet-blanca-28-und-filmt-den-mord-6653034d41a3e9004d20fa51
AAAAAPsik - #logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#zbrodnia
#seks
#niemcy
#e...

źródło: 2024-05-28_112736

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: #przegryw i tak będą mówić, że nie da się wyrwać starszej buahaha. Wracając do tematu to pokazuje tylko i wyłącznie jakimi zwyrodnialcami sfrustrowanymi potrafią niektórzy faceci być, nie dziwie jest to, że kobiety się czasami boją.
  • Odpowiedz
@tlenekciemiezcanu: nie #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Już mam jednego adoratora , islamski hebanowy banan który #!$%@? che zawojować Polskę , lubi straszyć ludzi w Krakowie allahem, węszy wokół mnie ale z tego co ustaliłem może mieć poparcie części środowiska biznesowego i politycznego .

Marzy mu się kalifat w Polsce.

Pechowo dla niego kto gra w głupie gry wygrywa głupie nagrody XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: moja rodzina miała w 15 wieku zamek , chorągiew husarską pod chocim wystawiliśmy prywatną inicjatywą XD

Za powstanie styczniowe Gubernator zaboru rosyjskiego wydał wyrok śmierci na głowę rodziny.

W czasach PZPR dostaliśmy mieszkanie od partii ludowej za pradziadka którego zabili w Katyniu i wujka bohatera Armii czerwonej.

Nie dał nam rady Hitler ze Stalinem a ty myślisz że da radę Islam XD

Na razie to wyżej srają niż dupę mają.
  • Odpowiedz