Wpis z mikrobloga

#ukraina Dlaczego Ukraińcy głównie pracują na produkcji, budowie, i na magazynie a nie w Banku, jako inżynierzy w biurze projektowym czy jako właścicieli firm z IT nawet ich nie ma wśród doradców klienta w sklepie z elektroniką lub w sklepie budowlanym.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Orbiter01: xD chłopie wyjdź czasem z domu lub ze swojej budowy.
Ukraińcy pracują wszędzie, a wielu z nich jeszcze nie opanowała na tyle.polskiego, żeby pracować w innej branży i sobie dorabiają fizycznie, normalna sprawa
  • Odpowiedz
@Orbiter01 dobrze już Wania, nie nerwujsja tymi Ukraińcami. Spokojnie, idź do technikum zaocznego, zrób maturę, może i Ty zostaniesz oligarchą i będziesz prał brudne pieniądze, a nie smarował p------y w olegino.
  • Odpowiedz
  • 0
@varres Raz trafiłem na ukraińskiego lekarza świadczył bardzo niskiej jakości usługi dentystyczne chciał mi wyrwać zęba i zrobić leczenie kanałowe w innym zębie choć polski lekarz chce mi uratować zęba i nie zrobił mi leczenia kanałowego tylko dość rozległe wypełnienie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kulawy_Lis Żeby, zostać oligarchą nie jest potrzebna matura na Ukrainie wystarczą jedynie znajomość lub 1000 dolarów, żeby kupić sobie dyplom neurochirurga i świadczyć usługi w Polsce.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: nie masz racji bardzo dużo Ukraińców Rosjan pracuje w bankowości szczególnie w bankach inwestycyjnych. Przynajmiej raz w tygodniu się koresponduje z jakąś panią o wschodnim nazwisku w ramach relacji inspektorskich. W wwa też bardzo dużo Ukraińców pracuje w korporacjach.
  • Odpowiedz
  • 0
@owsikalfred Ukraińcy pracują w najgorszych pracach statystycznie rzecz jasna tylko garstka Ukraińców pracuje w ciekawych i dobrze płatnych zawodach nawet praca doradcy klienta w sklepie z elektroniką lub budowlanym dla praktycznie wszystkich Ukraińców jest niedostępna. Ukraińcy wykonują najgorsze pracę takie jak produkcja, budowa czy magazyn których nikt nie chce się podjąć a ktoś musi tam pracować.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: to normalne w każdym społeczeństwie że imigrancki zabierają pracę których nie chcą wykonywać tubylcy. Cześć z nich pracuje poniżej swoich kwalifikacji. Ale nie masz racji że nie pracują wyżej bo pracują. Np. Szef części w hyundai na hynka jest Ukraińcem. Dużo z nich pracuje w bankowości inwestycyjnej, sporo zostało replikowanych z nestle, L’Oreal kijów do Warszawy.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: a umiesz czytać ze zrozumieniem? Szef działu części to nie sprzedawca aut. A ocenianie kto jest jakim sprzedawcą po akcencie to wielkie XD ja bym
Wolał ocenić po szansie na rabat i realizacji planów sprzedarzowych. Swoją drogą masz w rodzinie emigrantów? Pochwal się jakie stanowiska zajmowali w uk de czy beneluxie. Bo u mnie to są glazurnicy hydraulicy spawacze jedne deweloper. Dopiero ich dzieci wychowane i wykształcone na zachodzie
  • Odpowiedz