Wpis z mikrobloga

siema,
dobrego tygodnia żyję.

Tak opowiem wam krótką historię. Zapewne macie dziadka, który sobie sam chałupę postawił. Temat tych nieruchów, jak patrzę 800 tyś zł za jakieś 70 m2. Helo, sory gregory, kup sobie Pan działkę, postaw sobie pan przyczepę kempingową i sam buduj sobie dom panie, poważnie, sam siedzę w temacie i lanie betonu, noszenie cegieł to żadna ujma. Bycie fizolem to żadna ujma. Jak ktoś ma 2 lewe ręce i musi kupić mieszkanie, gdzie słyszysz jak sąsiad puszcza bąka, ok twoja sprawa, jeden lubi rybki drugi akwarium.

życzę powodzenia w tym zwariowanym świecie gdzie 3/4 społeczeństwie nie rozróżnia czym jest lakier wodny a lakier alkidowy czy lakier ftalowy.

#gielda #nieruchomosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makler___gieldowy:
Dokładnie na taki pomysł wpadłem kilka miesięcy temu kiedy w dzielnicy Ursynów sprzedawano działkę 70x70 m
Po co kupować mieszkanie na Ursynowie kiedy można kupić działkę a na niej przyczepa i od wiosny budowanie domku kiedy wrócę z pracy o 17.
Niestety wyszedł na jaw mały problem: Dzialka została sprzedana za 82 mln PLN.
W tej sytuacji chyba będę mieszkał w bloku.
zaq22 - @makler___gieldowy:
Dokładnie na taki pomysł wpadłem kilka miesięcy temu kied...

źródło: Screenshot_2024052

Pobierz
  • Odpowiedz
@makler___gieldowy: od lania betonu, stawiania cegieł i robienia dachu to ja mam mariuszkow z firmy polbudjanuszex.exe ale faktycznie jak jesteś biedakiem to sam sobie muruj ściany, tylko prosto i nie żałuj zaprawy xD. Filtrem się też nasmaruj, żeby raka czerniaka nie dostać.
Mam jednego takiego gagatka, miał sam dom w rok stawiać, bo "paaanie kto to widzioł, ja wszystko sam se zrobię" a przez dwa lata ledwo postawił garaż i
  • Odpowiedz