Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przeklinam dzien w ktorym sie urodzilem. Ojciec nieudacznik ktory przez swoje nieudacznictwo obwinial wszystkich dookola w tym mnie, ze do niczego sie nie nadaje, jestem zerem, nic nie osiagne. Matka ktora boi sie wlasnego cienia i #!$%@? w kolko co to bedzie, co to bedzie. Gowno debilko bedzie. Cale szczescie ojciec juz zdechl, alkoholik smiec ale to zostanie ze mna do konca zycia. Nie potrafie odnalezc sie wsrod ludzie, bo czuje sie brzydszy, gorszy, choc tak nie jest. Nawet jak dostaje feedback z zewnatrz, to i tak w to nie wierze bo to siedzi gleboko i sie tego nie zmieni. Jak sie malemu dziecku takie rzeczy mowi, to sie tego nie da naprawic. Brzydze sie soba i przez to oceniam negatywnie ludzi, problem jest ze mna bo tak zostalem wychowany. Najbardziej mnie smieszy matka mowiaca idz na terapie. Bylem i to jakis zart, mam placic za mowienie:"pokochaj i zaakceptuj siebie, to nie twoja wina?"XD No jakbym tego nie wiedzial, ze nie moja wina. Matke musze odciac te kur*e. Dziekuje ze moglem sie wyzalic.
#zalesie #gorzkiezale #depresja #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
Ojciec nieudacznik ktory przez swoje nieudacznictwo obwinial wszystkich dookola


@mirko_anonim: Nie pamiętam, żebym miał dziecko hehe.

Matka ktora boi sie wlasnego cienia i #!$%@? w kolko co to bedzie, co to bedzie.


Ani że jestem kobietą, hehe.
  • Odpowiedz