Wpis z mikrobloga

  • 0
@d4wid głupi jesteś czy udajesz? XD


To jest sortowanie komentarzy po trafności dla Ciebie, więc algorytm instagrams uznał, że właśnie takie komentarze Tobie się podobają (“plujące na nią”), więc Ci je podsunął. A czemu? Bo lajkujesz i wyświetlasz podobne komentarze XD


@Ka4az: ty masz jakiś autyzm czy kazdy bordo jest taki?

Sam dałeś skrina z "dla ciebie" gdzie było sortowane po tym co klikasz.
Napisałem ci

Ale niech będzie poprawka, że
  • Odpowiedz
Przecież jakby sytuacja była przeciwna i to Robert obracałby tancerki, trenerki, to te grażynki by całe czerwone były, bo jak tak można( ͡° ͜ʖ ͡°)


@d4wid: @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Sytuacja byłaby też przeciwna w przypadku wykopków. Teraz są obourzeni, a gdyby to lewy zaczął obracać tancerki i ukrainki to byście pisali, że spoko bo to robercig alfa xd
  • Odpowiedz
Takie grażynki to ja widziałem na żywca u siebie w robocie, jak jej broniły tekstami typu: 'ona bardzo mu pomogła', 'bez niej tak daleko by nie zaszedł', 'jego kariera opiera się na niej', 'ona jest bardzo mądra, dużo wie o dietach'. Nawet nie zaczynałem dyskusji, bo jak gadasz z dupą to cię osra.


@RaciczkaEntertainment: cooo :D Nie wierzę!

Żaden ze mnie fan piłki nożnej, ale nawet ja słyszałem o Robercie Lewandowskim
  • Odpowiedz
Ona jest tancerką


@NonOmnisMoriar: Że czym?! Tancerze nie poruszają się na parkiecie jak deski gotowe do heblowania. Tym bardziej, że nie zaczęła nauki tydzień temu... Po tak długim czasie ona powinna w tańcu pływać, powinien wychodzić jej naturalnie, jak oddychanie, a ona w dalszym ciągu jest spięta, liczy kroki i patrzy pod nogi. Nazywanie jej "tancerką" jest ogromnym nietaktem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz