Wpis z mikrobloga

  • 1354
@d4wid najśmieszniejsze są te Grażynki co ją tam bronią w komentarzach.
Przecież jakby sytuacja była przeciwna i to Robert obracałby tancerki, trenerki, to te grażynki by całe czerwone były, bo jak tak można( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może ona z nimi się nie uczy tańczyć tylko to tak na pokaz


@ActiveekHere: Gdybym był Anką i zobaczył te komentarze to bym dokładnie tak robił XD. Wstawiałbym codziennie relację jak ocieram pieroga o tancerzy gei, a potem siadał z nimi i czytał komentarze pisane przez wkurzonych randomów zza klawiatury XD. Potem bym wracał sobie do mojej mega chaty i leżał resztę dnia w łóżku XD.
  • Odpowiedz
@d4wid: Takie grażynki to ja widziałem na żywca u siebie w robocie, jak jej broniły tekstami typu: 'ona bardzo mu pomogła', 'bez niej tak daleko by nie zaszedł', 'jego kariera opiera się na niej', 'ona jest bardzo mądra, dużo wie o dietach'. Nawet nie zaczynałem dyskusji, bo jak gadasz z dupą to cię osra.
  • Odpowiedz
@d4wid dopóki jej "target" będzie to popierał to ona będzie tak robiła. Typowa karyna która poczuła że może zrobić karierę i tylko to się dla niej liczy. Nie zwraca przy tym uwagi na skutki uboczne np. psucie wizerunku i generowanie bekowego kontentu z udziałem jej męża, bo nawet jeśli jakimś cudem nie przyprawia mu rogów to go publicznie ośmiesza. I to już nie jest wymysł jakichś piwniczaków jak to mówią jej obrońcy,
  • Odpowiedz
  • 7
ten komentarz wyświetla się Tobie jako pierwszy. Co to oznacza? Ze lajkujesz/przeglądasz najczęściej takie wpisy.

Dla przykładu jak to wygląda u normalnej osoby:


@Ka4az: przecież tam masz "dla ciebie" więc to komentarze najczęściej lajkowane przez ciebie.
Ale niech będzie poprawka, że chodzi o najbardziej lajkowany.
Pozdro
  • Odpowiedz
@d4wid głupi jesteś czy udajesz? XD

To jest sortowanie komentarzy po trafności dla Ciebie, więc algorytm instagrams uznał, że właśnie takie komentarze Tobie się podobają (“plujące na nią”), więc Ci je podsunął. A czemu? Bo lajkujesz i wyświetlasz podobne komentarze XD
  • Odpowiedz