Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #auta #prawojazdy #bmw #mercedes #zakupsamochodu #niebieskiepaski #rozowepaski

Mam pytanie, chciałbym może na jesień kupić auto nowe (nowe dla mnie). Budżet tak max 65k.
Podobają mi się jakieś sedany/coupe, jak CLA, Seria 3, Seria 4 itp.
Zależy mi raczej na solidnym samochodzie, które też będzie już jakoś się prezentować i nie będzie nie wiadomo, jak drogie w eksploatacji.
Nie siedzę aż tyle w tym ale na pewno jakiś znawca ma swoje typy aut w tym przedziale cenowym.

Też podobały mi się peugeoty 508 po faceliftingu ale na razie są za drogie. Fajne też Hondy Civic ale się tak na tym nie znam. Najbardziej w moim guście byłby jakiś CLA w sedanie lub inne niemieckie w tym segmencie. No ale nie wiem czy budżet starczy.
Najlepiej nie starsze, niż 2015.
  • 7
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: No to ciężko może być się zmieścić w takim budżecie z takim autem. CLA poprzedniej generacji jest tragicznie wykonane w środku - tani trzeszczący plastik na poziomie Dacii i to bez hiperbolizowania, no i 65k to za mało na sensowny egzemplarz który nie będzie się zaraz sypać. BMW 3/4 2015+ możesz już dostać ale zazwyczaj z silnikiem N20 np. 320i lub 328i. W takim wypadku masz niemal gwarantowany mniejszy lub
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: Poszukaj sobie na otomoto to zobaczysz jak wygląda sytuacja. Giulia to bardzo fajne i mało awaryjne auto z dobrym zawieszeniem, silnikami i napędem. Nie ma na co narzekać oprócz lekko gorszego wykonania wnętrza przed liftingiem. Tak więc trzyma ona wartość mocno. Cenowo +- jest to BMW 3 < Giulia < BMW 4. Abyś miał w czym wybierać w segmencie D 2015+ potrzebujesz minumum 90 tys zł. Za 80k możesz podchodzić
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: No tak 80k to minimum aby startować po auto bez historii. Poniżej 70k coś dostaniesz ale na otomoto są 2 auta w tej cenie. Jedno importowane za 59k - pewnie rozbitek, oraz kolejne importowane za 69k - diesel z bardzo dużym przebiegiem.
  • Odpowiedz