Wpis z mikrobloga

@Bover: W sumie poczucie godności chyba zależy od kręgosłupa moralnego danej osoby.
Chłop trochę źle zrobił że się ożenił zanim mu się poszczęściło z karierą i nie zabezpieczył majątku, a po tym jak wpakowała w siebie dużo jego siana wyszło z niej #!$%@? ¯\(ツ)/¯ wcześniej nie była znana i niezbyt wyględna to teraz leczy kompleksy
  • Odpowiedz
@fraciu: a tam wszystko mu zabierze. niby na jakiej podstawie? Wykopki i ich znajomość prawa. Typ ma kosmiczną ilość pieniędzy, jeśli tylko miałby ochotę, może opłacić najlepszych prawników, żeby znaleźć luki i haki tam, gdzie normalny człowiek nie ma szans ich dostrzec, także gadanie, że "puści go z torbami" to bzdura. Sęk w tym, że wygląda na to, że on wcale nie chce, tego co ona odwala to nawet Stępień z
  • Odpowiedz
@kratofel123: na forach kobiecych piszą w niektórych wątkach, że Ania robi to specjalnie żeby zemścić się na roberciku. A za co? A no już z trzy lata temu ktoś często pisał pod artykułami o lewych o pewnej studentce weterynarii z Wrocławia o imieniu Marcelina. Niby plotki, ale ciągle ten temat jest wałkowany... Podobno w plotkach zawsze jest chociaż trochę prawdy:)
  • Odpowiedz
serio dziwię się Robertowi że nie kopnie tej wieśniary w dupę, wiem ze dzieci i w ogóle, ale ona buja się za jego hajs i dorabia mu rogi jak tania lafirynda.


@fizzly: jakby ją rzucił to te wszystkie pudelki i inne gadzinówki by go pożarły
  • Odpowiedz
@fizzly: może był układ "bobert wiesz co ja wiem, co wy tam.z chłopakami robiliście w hotelu żona P. wysłała mi film. (Pokazuje film) cisza.. [Robert myśli ufff nic nie wie, chlanie, ćpanie, #!$%@?, ruchania nie było, wyłam się myśli robert]
Cisza.. Anką się odzywa "ja rozumiem że mam siedzieć w domu i cię wspierać gdy masz mecze karierre, ale takie coś, jak chcesz palić trawę z ziomkai[bobert myśli ufff], to ja
  • Odpowiedz
@fraciu też tak myślę.Zakładam,że to jest na tyle wredne babsko,w sumie nawet widać że to żmija i w jakiś sposób szantażuje go emocjonalnie a chłopak dobry i może ze względu na dzieciaki jakoś to wszystko znosi.A ona zwykła chłopka świata poczuła,ale słoma dalej z butów wystaje.
  • Odpowiedz