Wpis z mikrobloga

Proponuję mały konkurs, który system jest lepszy #android czy #windowsphone . Aby to rozstrzygnąć mamy po kolei wykonywać zadania, każdy na swoim systemie, a potem któryś z użytkowników drugiego systemu ma to powtórzyć, dokumentujemy skrinem, filmem. Co wy na to #bojowkawindowsphone ?
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wulfee: Jak długo masz telefon i jak jest u Ciebie z przyciskami fizycznymi? Mi po dwóch latach bardzo szwankowały, po 3,5 trzeba było szczęścia żeby załapały.

Co do zadań, ja bardzo chciałbym żeby ktoś pokazał mi na WP, jak zrobić, aby otrzymane na telefon wiadomości SMS automatycznie były przekazywane na inny numer.
  • Odpowiedz
@AgresywnyKaloryfer: Nie długo, więc nie jestem w stanie określić, ale nie wydaje mi się też żeby się szybko zużyły. Używam ich bardzo rzadko, bo nie słucham muzyki, a głośność dzwonka mam cały czas taką samą. Przycisku włącz/wyłącz nie używam wcale, bo klawiatura mi się blokuje automatycznie po zamknięciu flipcase.
  • Odpowiedz
Co do zadań, ja bardzo chciałbym żeby ktoś pokazał mi na WP, jak zrobić, aby otrzymane na telefon wiadomości SMS automatycznie były przekazywane na inny numer.


Jestem sam w domu, źle się czuję. Wiem, że potrzebuję pomocy, ale strasznie kręci mi się w głowie i bełkoczę. Robi się ciemno przed oczami.


Wystarczy, że przycisnę na 3 sekundy przyciski głośności równocześnie, a wcześniej ustalone kontakty zostaną powiadomione o moim stanie. Do danych kontaktów wysyłany jest SMS, moja lokalizacja i zdjęcie z obu aparatów.

Taka
  • Odpowiedz
WP to nokia, samsung to nie android jednak


@bercik999: Yyyy przecież są wp z HTC czy motorolą, huawei i samsung... Co prawda nie mają takiego supportu jak Nokia. Co czyni te urządzenia jeszcze bardziej ograniczone, bo to Nokia właśnie wprowadziła aplikacje Liczniki, Kreator Dzwonków, Drive, Transport, Trailery, Mapy itd.
  • Odpowiedz
@Wulfee: Bo jest cała masa innych tj motorole, nexusy, chińczyki i to jest główną potęgą androida, że można go na wielu urządzeniach zainstalować. Aż szukałem teraz w swoich ustawieniach i nie ma :c ale może coś w xposed jest.
  • Odpowiedz
@bercik999: Tak jak mówię, są też inne marki wp. Czemu mielibyśmy się rozdrabniać na inne. Porównujemy systemy operacyjne, a skoro android na samsungu jest w stanie wspierać takie możliwości, to dlaczego mielibyśmy to wykluczyć?

Większość telefonów wp w użytku to nadal 7.8, w którym jest 20% możliwości wp 8. Mimo wszystko bojówka zawsze powołuje się na high-endy wp.
  • Odpowiedz
@kepa0: Znajdź mój telefon, to zupełnie inna bajka. Nie wybierzesz też telefonu i nie zadzwonisz do kogoś jak otacza cie grupka dresów. Zaś przyciski mozesz wcisnąć w sposób dyskretny odpowiednio trzymając telefon w ręku, albo w kieszeni.
  • Odpowiedz