Wpis z mikrobloga

Proponuję mały konkurs, który system jest lepszy #android czy #windowsphone . Aby to rozstrzygnąć mamy po kolei wykonywać zadania, każdy na swoim systemie, a potem któryś z użytkowników drugiego systemu ma to powtórzyć, dokumentujemy skrinem, filmem. Co wy na to #bojowkawindowsphone ?
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrProfeska: Nie w każdym budynku. Lokalizacja działa bardzo dobrze jak jestem w domu czy w pracy.

Rozumiem, że skoro "gowno mi to da" to lepiej to zostawić i w ogóle nie korzystać? Bo przecież siedzę non-stop w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aha. Czyli android gówno, bo 2-3 lata temu miał gówniany soft, ale to że 2-3 lata temu była lumia 800 z gównianym softem, to już tego nie wspominamy?


@Wulfee: Napisałem to tylko dlatego, że napisałeś

Nie każdy ma telefon kupiony od producenta, tylko męczy się z umową 2 czy 3 letnią


i chciałem ci pokazać, że jak ktoś kupił 2-3 lata temu tel z androidem to też ma pewnie stary
  • Odpowiedz
Ja wam andruty powiem jedno - możecie robić wszystko na swoich telefonach w miedzyczasie - miedzy wgrywaniem romow a zwiechami telefonu i przycięciami interfejsu czyli jakieś 5% czasu dzialania telefonu:)
  • Odpowiedz