Wpis z mikrobloga

Wróciłem po kilku latach (długi związek) na apki randkowe. Ja 23 lata, zarobki 6-7k na rękę, prawie 190cm, wygląd 6,5-7/10, mnóstwo podróży i fot z nich, mieszkam sam więc nie ma problemu ze spotkaniami. I co? #badoo założone wczoraj, 6 polubien i 0 par, miasto wojewódzkie, dramat... Czyli teraz mam napierdzielac na silce żeby być Chadem 9/10, kupić sobie Porshe i latać biznes klasą żebym mógł POPISAĆ z myszką 4/10 studentka stosunków międzynarodowych, której największym zainteresowaniem jest wieczorny disney i rolki na Instagramie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #facebookrandki też wjechały, to tutaj 4 pary i od 2 dziewczyn 5/10 jakiś sensowny odzew, jedna nawet sama ciągnie rozmowę #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@secs
Wychodzi na to, że właśnie na takich portalach trzeba być chadem, bo laski mają na wyciągnięcie ręki każdego i mogą wybierać.
  • Odpowiedz
@rivers666: @kapitan-zbik-90 ja mam 29 lat ,ale wciąż mam wygląd bardziej chłopaka niż mężczyzny bo wyglądam na około 24 lata i kilka dni temu przez Ome Tv poznałem 16 letnią Martę i co ciekawe chce się ze mną spotkać. Już mi nawet powiedziała ,że jej się podobam xd
  • Odpowiedz
@kq2w6: nigdy nie miałem dziewczyny a jej nie zamierzam w jakikolwiek sposób krzywdzić czy dobierać się do niej, dam jej inicjatywę. Ogólnie to dobrze się z nią rozmawia. Nie ma jakiś głupich, niedojrzałych zachowań. Ja nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie bo nie mam dużego powodzenia. Zdecydowana większość dziewczyn wymaga teraz chadów. Tymczasem ona naprawdę jest super z charakteru i w dodatku naprawdę ładna. Więc zamierzam ją potraktować poważnie bo ja
  • Odpowiedz