Wpis z mikrobloga

Wróciłem po kilku latach (długi związek) na apki randkowe. Ja 23 lata, zarobki 6-7k na rękę, prawie 190cm, wygląd 6,5-7/10, mnóstwo podróży i fot z nich, mieszkam sam więc nie ma problemu ze spotkaniami. I co? #badoo założone wczoraj, 6 polubien i 0 par, miasto wojewódzkie, dramat... Czyli teraz mam napierdzielac na silce żeby być Chadem 9/10, kupić sobie Porshe i latać biznes klasą żebym mógł POPISAĆ z myszką 4/10 studentka stosunków międzynarodowych, której największym zainteresowaniem jest wieczorny disney i rolki na Instagramie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #facebookrandki też wjechały, to tutaj 4 pary i od 2 dziewczyn 5/10 jakiś sensowny odzew, jedna nawet sama ciągnie rozmowę #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@henk__: nie lubię klubów, zresztą nie mam nawet z kim tam chodzić. Nikt nie zmusza, ex poznałem na swoich pierwszych studiach. Teraz jestem na innych i tutaj KAŻDA jest zajęta, w pracy to samo. To gdzie miałbym szukać?
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: ja 29 lvl, wygląd i wzrost podobnie. Fotki robione na chacie i zarobki 3500 na rękę i tyle samo lajków co Ty. Dla porównania, rzadko bo rzadko, ale zdarza się, że laski w realu pierwsze zagadują do mnie. Może gdybym był bardziej dynamiczny częściej by się to zdarzało. Tyle są właśnie warte te apki.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 Jasne że trochę tak jest, nie mniej takie szare ciche myszki często zrezygnują nawet z dania lajka, bo choćby na moim przykładzie, o czym mam pogadać z fajnym, wykształconym i podróżującym facetem kiedy sama taka nie jestem? Może warto zaryzykować, ale ma się swoje ograniczenia w głowie i na tym się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz