Wpis z mikrobloga

To jakiś chory cyrk. Ja rozumiem, że policjant nie może znać wszystkich art KK ale wystarczy kilka kliknięć i jest

Znieważenie zwłok, prochów ludzkich lub miejsca spoczynku zmarłego – występek przeciwko porządkowi publicznemu zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2, stypizowany w art. 262 § 1 Kodeksu karnego. art. 262 § 1 k.k.
  • Odpowiedz
@patryk-kabacinski-1: mam historie na ten temat. Jako nastolatek w wakacje dorabiałem u szwagra stawiając pomniki. Raz znaleźliśmy w świeżej ziemi kości w skarpecie i piszczel. Zadzwoniliśmy do obsługi cmentarza i po jakimś czasie przyszedł gość co #!$%@?ł kanapki z worka i mówi że on na "ekshumacje hehe". Postal z nami, zjadł kanapki, zjarał szluga i zapakował te kości w ten worek i poszedł.

Mi kopara opadła ale szwagier mówi, że to
  • Odpowiedz
@patryk-kabacinski-1 dlaczego po prostu nie zakopują tego niżej w grobie albo w jakims miejscu na cmentarzu? Pracuje na minikoparce, zdarza sie, ze wykopie ludzkie kości. Po prostu się wszystko pozbiera i z szacunkiem zakopie głębiej.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Zakładasz, że jeszcze mają tam miejsce. Jak są takie miejsca, to pewnie już dawno pełno tam kości. Na cmentarzach nie ma, wbrew pozorom, tyle miejsca żeby sobie doły kopać i wrzucać jakieś ludzkie gnaty. Jeszcze tak żeby ludzie nie widzieli. No i najlepiej byłoby nazbierać szkieletorów na zapas, i zakopać wszystko na raz. A jak mają po kilku nieboszczyków co jakiś czas, to nie będą rozkopywać i zakopywać. Zaraz by
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Powiedzieli jakiemuś pomysłowemu Dobromirowi żeby się pozbył... To się pozbył xD

Pewnie jakiś grabarz pijaczek z przeżartym mózgiem, to wymyślił że na boisko. Łatwo dojechać, łatwo wjechać.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane u mnie groby się wykupuje na 20, albo 25 lat i myślałem, że tak jest wszędzie. Sąsiad ma zakład pogrzebowy i mówi, że w takich sytuacjach, kopia trochę głębiej i zostawiają tam szczątki.
  • Odpowiedz