Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy siedząc w hotelu, albo robiąc 50 zdjęć jakiejś przystawki za 7euro i będąc 16 w kolejce do zrobienia sobie zdjęć w wypożyczonym samochodzie, przychodzi refleksja? Czy oni sobie nawzajem są w stanie spojrzeć w twarz? Czy zdają sobie sprawę jakimi odpadami społecznymi są, którzy poświęcili często najbliższe znajomości i pieniądze rodziny, żeby świadomie robić z siebie debila w internecie i pasożytować na naiwności innych? Przecież musi przyjść refleksja, że pisanie bzdur o majątku i zarobkach siedząc w 20 w pokoju hotelowym, gdzie przez okno pewnie widzi, realnie korzystających z zarobionych przez siebie pieniędzy ludzi. Ludzi uśmiechniętych, którzy normalnie jedzą posiłki nie robiąc przy tym 50 zdjęć. Uśmiechniętych i szczęśliwych. Jakie oni mają relacje między sobą? Czy też udają swoje bogactwo, czy po cichu mówi jeden do drugiego na fajce za tym Dubajskim hotelem: Ładnie żeśmy się wpi3rdolili w maliny Grzesiek. Trzeba było się uczyć i matki z ojcem słuchać, zamiast pajacować. Chyba trzeba będzie Janusza przeprosić u na budowę wracać.
#frajerzyzmlm #bekazpodludzi #piramidafinansowa #przemyslenia #takaprawda
g0blacK - Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy...

źródło: e6e234340101ba4d9c58d8c689de727d25a9108a88be8f551d5da098ee71910c,w800

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@assninja zrozum, że nieważne ile zarabiasz, ile masz aut, domów i rzeczy. Znam naprawdę wiele takich osób. Ja mam 8 samochodów, w sumie powinienem napisać 10 pojazdów. W sumie będą mniej warte niż twoje dwa auta lepsze niż Corvetta. A nawet jedno. Ale to nie jest miara bogactwa. A bogactwo nie jest miarą dobrego życia. Dopóki musisz pracować dopóty nie żyjesz.
  • Odpowiedz
@assninja nigdy nie korzystałem z piramid ale wiem jak działają i z założenia są genialne. Lotto też jest piramidą. ZUS też jest piramidą. Całe gospodarki mają znamiona piramid. Ale to jest temat dla znawców finansów. My nie o tym.
Zrozum, że ja cię absolutnie nie chcę obrażać mimo, że ty mnie próbujesz. A wydawanie pieniędzy na logo to kretynizm.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: ależ nie, przepraszam jeśli tak pomyślałeś, ja obrażam tylko tych przygłupów z instagrama, ale skoro do nich nie należysz to dobrze. Nie wiem czemu ich bronisz i usiłujesz mi wmówić jacy to oni nie są bogaci no ale każdy ma hobby
  • Odpowiedz
@assninja nikogo nie bronię, to co robią a raczej w jaki sposób pozyskują kapitał jest złe i nawet się do tego nie odnoszę. Aczkolwiek nie jest to ich wina, że są na świecie ameby które to finansują. Gdyby byli uczciwi to by nie wykorzystywali naiwnych. Z tym, że wykopki nie o tym dyskutują tylko próbują podnieść swoje samopoczucie widząc, że inni oszukują i żyją lepiej niż oni którzy uczciwie klepią kod.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: no ale wszyscy ci tłumaczą że to ściema i oni nie żyją lepiej. Gdyby żyli lepiej to by nie musieli wszyscy "jeździć" tą samą pożyczoną furą, robić zdjęcia tego samego sushi, tej samej torebki LV itd. Wszyscy równo kisną z tej mitomanii.
  • Odpowiedz