Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy siedząc w hotelu, albo robiąc 50 zdjęć jakiejś przystawki za 7euro i będąc 16 w kolejce do zrobienia sobie zdjęć w wypożyczonym samochodzie, przychodzi refleksja? Czy oni sobie nawzajem są w stanie spojrzeć w twarz? Czy zdają sobie sprawę jakimi odpadami społecznymi są, którzy poświęcili często najbliższe znajomości i pieniądze rodziny, żeby świadomie robić z siebie debila w internecie i pasożytować na naiwności innych? Przecież musi przyjść refleksja, że pisanie bzdur o majątku i zarobkach siedząc w 20 w pokoju hotelowym, gdzie przez okno pewnie widzi, realnie korzystających z zarobionych przez siebie pieniędzy ludzi. Ludzi uśmiechniętych, którzy normalnie jedzą posiłki nie robiąc przy tym 50 zdjęć. Uśmiechniętych i szczęśliwych. Jakie oni mają relacje między sobą? Czy też udają swoje bogactwo, czy po cichu mówi jeden do drugiego na fajce za tym Dubajskim hotelem: Ładnie żeśmy się wpi3rdolili w maliny Grzesiek. Trzeba było się uczyć i matki z ojcem słuchać, zamiast pajacować. Chyba trzeba będzie Janusza przeprosić u na budowę wracać.
#frajerzyzmlm #bekazpodludzi #piramidafinansowa #przemyslenia #takaprawda
g0blacK - Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy...

źródło: e6e234340101ba4d9c58d8c689de727d25a9108a88be8f551d5da098ee71910c,w800

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@g0blacK a to nie jest kolejna laska z tej piramidy igenius? Naciągają naiwnych ludzi do zainwestowania hajsu i później nie odpisują albo blockuja. Jedna dziewczyna robi chyba materiały o tym na TikToku i sporo osób które się daje nabierać to jakieś gluty co dopiero skończyli 18 lat.
  • Odpowiedz
Czy siedząc w hotelu, albo robiąc 50 zdjęć jakiejś przystawki za 7euro i będąc 16 w kolejce do zrobienia sobie zdjęć w wypożyczonym samochodzie, przychodzi refleksja?


@g0blacK: Syndrom wyparcia, mitomania i różne zaburzenia dyssocjalne (w tym socjopatia i psychopatia) - to określenia, których szukasz.
  • Odpowiedz
@dzoanakurpa: tak, znaczna wiekszosc jest z tej samej piramidy i po komentarzach na ich profilach widac, ze glownie nabieraja sie na to osiemnastoletnie dzieciaki ktore cale swoje zyciowe oszczednosci wydaja na pakiety startowe/''inwestycje''/eventy. Jest nawet sporo komentarzy w stylu ''czy moge przystapic do programu jak mam 16 lat '' xD
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: ja im zazdroszczę? Ja się z nich śmieje, mitomani których marzeniem jest kupowanie przepłaconego gówna znanych firm XD

nie to że sam nie mam przepłaconego gówna znanych firm, ale zarobiłem uczciwie klepiąc gówno kod, a nie udając że instagram to praca
  • Odpowiedz
@assninja tak zazdrościsz. Jesteś robotem a oni się bawią przy okazji zarabiając kilkakrotnie więcej niż ty. Twoje życie to zwyczajna wegetacja w korpo i pewnie masz 40 dni wolnych w roku. To nie jest życie.
  • Odpowiedz
@assninja kompletnie nie interesuje mnie ile zarabiasz. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Mam znajomych którzy zarabiają po 100k miesięczne i nie mają życia. Pita ci nie będę wklejać bo to wstyd pytać kogoś o zarobki. Powiem ci jednak, że pracuję średnio miesiąc w roku. A ty?

Jak byłem młody i programowałem, to tata mi mówił że to nie jest praca klikanie na konkuter i żebym pracę normalną znalazł. Brzmi znajomo?
  • Odpowiedz
@assninja btw zgadzać się z tym co napisałem nie musisz a nawet nie możesz i nie powinieneś publicznie. Dla swojego lepszego samopoczucia możesz albo powinieneś zaprzeczyć. Z dodaniem jakiegoś epitetu. Sam wiesz ile trafia w sedno i miałem na celu ci pomóc a nie cię obrazić.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: widzisz, nie wrzucisz bo dobrze wiesz że w 41 bym miał więcej niż ty w 39 z tej twojej piramidy XD

widać że wpadłeś w tę piramidę i teraz masz ból dupska próbując wszystkich przekonać. Ale pamiętaj mireczku to że wtopiłeś XX tysięcy nie znaczy że nie możesz z tego wyjść. Im dłużej siedzisz w tym bagnie tym więcej tracisz.
  • Odpowiedz
@assninja to bardzo się cieszę że masz więcej. Ominąłeś najistotniejsze pytanie bo się wstydzisz że jesteś nikim w świecie konsumpcjonizmu. Rozumiem to.
Ja nie pytałem czy rodzice ci tak mówili. Pokazałem, że ty tak mówisz, jak stary dziad który nie ma pojęcia o tym co jest przyszłościowe. Klepanie kodu tym nie jest o czym chyba wiesz bardzo dobrze?
  • Odpowiedz
jesteś nikim w świecie konsumpcjonizmu


@AltCtrlSpace: już mi się nie chce kłócić z piramidowcem ale co masz tutaj na myśli? Że mało wydaję na rzeczy z drogim logiem, jak LV czy GG?

ps. ja nie pracuję w korpo ale pracuję cały czas, tak.
  • Odpowiedz