Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #polityka

Deklaracja Hołowni cieszy, ale dalej jest sporo niepewnośći, najlepszym sposobem na wyjaśnienie tematu byłaby jasna deklaracja od Tuska. Moja popozycja to pisanie zapytań na adres kontakt@kprm.gov.pl, przykładowo:

Szanowny Panie Premierze,

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego chciałem zapytać o obecny stosunek Premiera do programu "Mieszkanie na start" potocznie zwanym kredytem 0% oraz o przedwyborczą deklarację dotyczącą losów tego programu. Jako dotychczasowy wyborca Koalicji Obywatelskiej mam poważne zastrzeżenia do tego programu i w przypadku dalszych planów jego wprowadzenia będę zmuszony do zmiany swojego poparcia.

Z poważaniem,
xyz


Nie trzeba być wyborcą KO, nikt tego nie sprawdza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie Tusk będzie w Warszawie 4 czerwca i może komuś uda się zadać pytanie o jasne stanowisko przed wyborami.
  • 8
  • Odpowiedz
jasne stanowisko przed wyborami.


@odrzutowakuchenka: z podziwem oglądam jak Tusk odpowiada na trudne pytania i potrafi tak płynnie, z każdego tematu, przejść do stwierdzenia "i dlatego musimy/musieliśmy odsunąć PiS od władzy" i przerywa mu burza oklasków. "Dziękuję następne pytanie". Majstersztyk!
  • Odpowiedz
@odrzutowakuchenka: ja mam inna propozycje na treść takiego maila.

Szanowny Panie Premierze,

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego chciałem zapytać o obecny stosunek Premiera do programu "Mieszkanie na start" potocznie zwanym kredytem 0% oraz o przedwyborczą deklarację dotyczącą losów tego programu. Jako dotychczasowy wyborca Koalicji Obywatelskiej mam ogromne nadzieje na wejście w życie tego programu i w przypadku jego niewprowadzenia będę zmuszony do zmiany swojego poparcia.

Z poważaniem,
  • Odpowiedz
@Czoso: po wyborach może być różnie, ale zawsze jeszcze wybory prezydenckie przed nami, więc kto wie, sam wynik też na pewno będzie wpływał na decyzje. Pewnie nawet bardziej się bedą bali przed wyborami prezydenckimi zrobić coś niepopularnego.
  • Odpowiedz
@odrzutowakuchenka:

Nie nie, wybory prezydenckie to już za późno.

Wybrać pisowca, który będzie ułaskawiał kolegów w ramach protestu za kredyt 0%? To za dużo. Poza tym w tym czasie już będzie tyle, tematów, że nikt nie będie pewny z jakich pobudek ludzie głosują.
  • Odpowiedz