Wpis z mikrobloga

@mickpl to drugie w historii potężne zwycięstwo wykopu w sytuacji gdy sporo malkontentów mówiło że opór nie.ma sensu.
Pierwszym był alarm w kwestii poboru na ćwiczenia czy tam mobilizacji w 2022
  • Odpowiedz
A nie wiem, ale słyszałem, że pełni jakieś ważne funkcje w Sejmie.


@mickpl: Taka jest idea słupa, ktoś pełni funkcje nieadekwatne do tego kim jest naprawdę. Dlatego mamy meneli na których są rejestrowane firmy-słupy i taki menel jest prezesem-długopisem, też słupem.
Tak z ciekawości, ile masz lat? To wiedza powszechna, myślałem że nie wymaga tłumaczenia...
  • Odpowiedz
@mickpl: wystarcza głosy PiSu i platformy skoro są realnie przeciw to niech naciskają na PO by wycofali się z tego projektu bo jak nie to koniec koalicji wtedy by był to realny sprzeciw a tak to próbują sobie nabić kapitał polityczny
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: no #!$%@? szczegolnie że twarzą kredytu 0% jest Krzysztof Hetman, czołówka z trzeciej drogi %-)))) to się zgadza wszystko z tym co piszesz, są wiarygodni jak ja pyerdole %-))))
  • Odpowiedz
spokojnie, PO WYBORACH jemu i wielu innym sie odmieni. Pamietajcie ze zaraz wybory, tempo klamstw politykow rosnie wykladniczo miesiac przed.
Nie dajcie sie nabrac. A to zaraz unia wysokczy z ladnym pomyslem itd. Pamietajcie kto wprowadzal SCT, chcial przymusowej relokacji migrantow, kto chcial glosowal za koncem silnikow spalinowych, zielonym ladem i wieloma innymi szkodliwymi zmianami.

Jakos duzo tych zwrotow akcji w ostatnich dniach kampanii:

Holownia zmienil tez nagle zdanie w sprawie CPK
  • Odpowiedz