Wpis z mikrobloga

@fukinloner: Tak się spisują czyli jak? Bo nie załączyłeś średniego czasu przeżywalności pojazdów przed i po modernizacji, no chyba że mam wyciągnąć wnioski ze zdjęcia zniszczonego czołgu który w domyśle jest stworzony w masowej produkcji do walki i końcowo ewentualnego zniszczenia i na tej podstawie powiedzieć hehe rosja bad srają do dziury za domem? Bo z tego co widzę to tak tutaj wygląda dyskusja na tagu
  • Odpowiedz
Ekrany może i chronią w jakimś stopniu, ale tutaj to akurat operator drona umiejętnie wykorzystał miejsce, którego nie chronią
  • Odpowiedz
@fukinloner @piratestorm: Mi to wygląda na to że pierwszy uderzył w lot powietrza do silnika, a odłamki dostały się do silnika i go po chwali uszkodziły. Wydaje mi się że drugi dron nic nie zrobił, eksplodowała kostka pancerza reaktywnego. Podsumowując unieruchomić czołg wystarczy dron z koktajlem mołotowa który walnie w lot paliwa, i to dotyczy każdego czołgu, a szczególnie z turbiną gazową.
  • Odpowiedz
@fukinloner: Ale mega filmik! Dwie bomby luje ogłuszacze na rozbicie ochrony / zatrzymanie silnika, a potem celne ukłucie komara detonujące czołg. Full profeska, ekipa przeszkolona doskonale.
  • Odpowiedz