Wpis z mikrobloga

Poruszasz się drogą z pierwszeństwem łamanym. Czy w takiej sytuacji włączasz kierunkowskaz?

Często w takiej sytuacji słyszę "po co kierunkowskaz, jedziesz z pierwszeństwem" i pasażerowie zachowują się jakbym im kota przejechał ¯\(ツ)/¯

#prawojazdy
o__0 - Poruszasz się drogą z pierwszeństwem łamanym. Czy w takiej sytuacji włączasz k...

źródło: 000FURKC1HB6X63V-C122-F4

Pobierz

Czy w takiej sytuacji włączasz kierunkowskaz?

  • Tak 93.6% (5296)
  • Nie 6.4% (361)

Oddanych głosów: 5657

  • 226
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier:

no stary bez jaj, ile można ci tłuc do głowy i patrzeć, że nie dociera?

Nie macie sensownego argumentu, opieracie się na opinii ludzi, których uznajecie za autorytety.

Poza tym ty właśnie stwierdziłeś, że nie istnieje zasada ograniczonego zaufania więc co innego mam o tobie napisać?

Stwierdziłem, że art. 4. PoRD nie nazywa się zasadą ograniczonego zaufania, ponieważ nie napisano tak w PoRD.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie macie sensownego argumentu, opieracie się na opinii ludzi, których uznajecie za autorytety.


@C5314: mamy, ale rozmowa z tobą jest jak z betonem. Zresztą, sam przyznałeś, że te przepisy bierzesz na chłopski rozum więc temat można uznać za zamknięty.

Stwierdziłem, że art. 4. PoRD nie nazywa się zasadą ograniczonego zaufania, ponieważ nie napisano tak w PoRD.


@C5314: oczywiście. A na zakazie zawracania można zawracać bo w ustawie nie ma definicji
  • Odpowiedz
@glos_ze_zlewu: aha a jak masz drogi lewo (z pierwszeństwem), prosto i prawo to co wrzucasz geniuszu jadąc prosto? XD


W prawo? To brawo bo ten z prawej wtedy myśli że ma wolne


Dorabiasz teorie z dupy zamiast używać kierunkowskazów prawidłowo


@assninja: sprawdziłem w internetach w dwóch źródłach i rzeczywiście jak jedzie się uprzywilejowaną to włącza się kierunek w lewo (na przykładzie skrzyżowania z obrazka z wpisu) a jak jedzie się
  • Odpowiedz