Wpis z mikrobloga

@poolgers 2, 3 lub 5. Ciężko wywnioskować czy wjeżdżając do garażu przodem będziesz miał szansę sobie tam tak manewrować, aby wjechać w miejsce tyłem, ale wjazd tyłem w 3, da Ci trochę więcej miejsca z uwagi na słup. Bierz 3 i nawet nie pytaj.
  • Odpowiedz
@poolgers imo 5 najlepsza, najłatwiej zaparkować i wyjechać, do tego blisko do klatki w razie jak ma się jakieś ciężkie zakupy. Współczuję temu co zostanie 1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@poolgers: mi sie podoba 7 i 4, sporo miejsca gratis obok auta. weź też pod uwagę że teraz miejsca poszerzyli do 2.5m dla nowych budowli, więc mogą być większe niż ci się wydaje
  • Odpowiedz
@poolgers: zanim podejmiesz decyzję możesz tam po prostu iść i zobaczyć? Natomiast ja bym się zastanawiał nad 8 albo 7, wjeżdzam przodem wyjeżdżam tyłem i elo
  • Odpowiedz
@poolgers dla mnie najlepiej 7, ew. 4 i 6. 5 słabo pod tym@wzgledem, ze nawet jak tyłem sobie zaparkujesz to już gratów z bagażnika nie wyciągniesz czy pasażer jakby musiał wyjść.
  • Odpowiedz
@poolgers wykreśl od razu 1, 4 i 6 - pierwsze będzie niewygodne pod każdym względem. 4 i 6 nie ma jak wykręcić i jeśli wjedziesz przodem to tyłem będziesz musiał z garażu wyjechać bo nie ma gdzie zawrócić, może w przypadku 6 jeszcze jako- tako.
Ja bym brał 3 - masz słup od strony pasażera więc będzie mógł wysiąść po zaparkowaniu a dzięki temu, że 4 ma gratisową przestrzeń to pewnie
  • Odpowiedz