Wpis z mikrobloga

Wypowiedź CEO Baidu_Inc Robina Li z Chin dedykuję ciemnocie wykopowej łykającej AI scam z usa:

"AGI - more than 10 years away" + "Now AI is far away form AGI".

ode mnie: jest to odp. na AI scam: "AGI is 2-5 years away", po to by wyciskać kasę i napędzać fame.

w związku z tym nie omieszkam przypomnieć moją wypowiedź z 2023:

Oszustwo: scam wokół AI, ludzie jak zwykle mylą się i oszukują. Nic nie wskazuje na to, aby w ciągu najbliższych 10 lat, czy nawet więcej, powstała AI mogąca myśleć jak człowiek.

https://wykop.pl/wpis/73735031/oszustwo-scam-wokol-ai-ludzie-jak-zwykle-myla-sie-

dostałem odpowiedź:

A moze jakies odnosniki, dowody, a nie tylko przemyslenia wlasne?


Kim jest taki człowiek, które lekceważy "przemyślenia własne" ? czy ludzie mają inne ?
odpowiem teraz: wykopowym debilem

i tą miłą konkluzją kończę, dalej głosujcie za #ue i #euro pelikany :)

#agi #chatgpt #ai #aizino #sztucznainteligencja #openai
  • 8
  • Odpowiedz
Nic nie wskazuje na to, aby w ciągu najbliższych 10 lat, czy nawet więcej, powstała AI mogąca myśleć jak człowiek.


@zino: będziesz pospólstwu tłumaczył co to sa heurystyki i jakim wyzwaniem jest zrozumienie czym jest inteligentncja, a co dopiero modelowanie jej i jej odległe od rezultatu są aktualne próby

Czat gpt jest najlepszym interesem na rynku IT w historii. Ile to było? $100mln wlozone, $5mld wyjęte
  • Odpowiedz
@programista15cm: Nie wiem co czytasz, ale koszt utrzymania ChatGPT to 700 tys. $ DZIENNIE

więc o czym ty tu p@#$ że włożone 100mln

i tu jeszcze historia OpenAI (władowano w firmę ~12 mld $):

OpenAI began with an initial seed funding of $50 million from Elon Musk, who was a co-founder of the company before leaving in 2018.

The lab has raised a total of about $11.3 billion from 15 investors
  • Odpowiedz
@zino:
Przeczytałem

Nic nie wskazuje na to, aby w ciągu najbliższych 10 lat, czy nawet więcej, powstała AI mogąca myśleć jak człowiek.

I od razu wiadomo, że post napisał jakiś totalny laik.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Paranoija

I od razu wiadomo, że post napisał jakiś totalny laik.


CEO Baidu_Inc to nie expert ? żeby myśleć trzeba mieć papierek z pieczątką ? więc dawaj wykopek, pokaż, żeś nie dupa, a lepszy expert, napisz coś kontra, a nie, to nie bełkocz, masz podejście jak jakiś urzędas, mam wstręt do takich tłuków.
  • Odpowiedz
@zino:
Mój ton jest tylko odzwierciedleniem Twojego, więc wstręt możesz mieć do siebie jedynie.

Shipujesz chińczyków dla tych paru social credit points czy kij wie po co, jednocześnie rzucając coś o #ue z dupy (w ogóle wtf?), i krzycząc "wy debile! zobaczcie jak miałem rację!".
A w rzeczywistości wymyśliłeś sobie jakiegoś chochoła, i w koło niego tańczysz.

CEO Baidu_Inc to nie expert

Cytowałem Ciebie a nie CEO Baidu. I ewidentnie nie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jednocześnie rzucając coś o #ue z dupy


@Paranoija: unia cię boli gimbie ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak właśnie uważam wielbicieli unii za głąby i pelikany,

odnośnie AI, ponieważ napisałeś jakieś bzdury, nie będę prowadził dysputy na poziomie tłuka, który nie rozumie, że inteligencja człowieka nie jest czymś docelowym, tylko poziomem porównawczym, czymś osiągalnym teraz tylko dla ludzi (poza wielbicielami ue oczywiście), świętym gralem, wszyscy się do niej
  • Odpowiedz