Wpis z mikrobloga

Kwintesencja tego chlewu obsranego gównem zwanego pocztą polską. Paczka ma do przejechania aż 65 km ze Świdnicy do Wrocławia, co jest niewykonalne dla niej. Od 6 dni paczka leży w miejscu. Dla porównania wczoraj o 21 została do mnie wysłana paczka z Warszawy Inpostem i dojechała dzisiaj o 16. Skandal, że taka forma jak poczta polska działa i dalej odwala taką patologię za nasze pieniądze. #pocztapolska #inpost
BoberKozica - Kwintesencja tego chlewu obsranego gównem zwanego pocztą polską. Paczka...

źródło: Screenshot_20240523_191635_Samsung Internet

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BoberKozica już od dawna sortownie poczty WER Wrocław, oraz warszawskie WER Warszawa/Ciemne są w stanie rozkładu. Podobno tak są zawalone że nikt tego nie ogarnia. Nie ma pracowników i wszystko leży. Poczta ma tak że płaci jak leci 3200 na rękę w miejscowości z małym bezrobociem, jak i w Polsce C gdzie jest duże bezrobocie. I przez to wychodzi brak pracowników w dużych miastach, gdzie nie ma chętnych robić na zlecenie
  • Odpowiedz
@BoberKozica trafiła pewnie na wer we Wrocławiu, tam wedle legend nie chcą pracować już nawet więźniowie. Przesyłka może przejść przez pół kraju w ciągu dwóch dni a tam utknąć na tydzień i dłużej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ramone: @CzarnyOwiec w sumie jak opisali pocztex48, to nigdzie nie ma, że godzin, więc może w tyle dni się wyrobią. Kobicuję im, bo dzień później wysłano mi paczkę z USA i już jest w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe kto będzie pierwszy
  • Odpowiedz
  • 0
@BoberKozica
Zobacz status np. na alipaczka.pl. Oni ciągną dane po API emonitoringu, a tam jest więcej info niż na stronie www. Pokaże gdzie stoi przesyłka, albo czy czasem nie podróżuje po kraju.
  • Odpowiedz
Spoko mam to samo, też jestem z Wrocławia, moja paczka od poniedziałku leży w WER Wrocław, wczoraj dzwoniłem do centrali, powiedzieli że paczka będzie dzisiaj na 100%, no ale jej nie ma, to zadzwoniłem drugi raz, powiedzieli że kurier chciał doręczyć paczkę o 20 ale jest opóźnienie, które potrwa jeszcze kilka dni roboczych. Szkoda tylko że zamawiałem paczkę do allegro one box, a nie do domu, więc pani najwyraźniej wymyśliła coś na
  • Odpowiedz
  • 0
@Ryyuzaki: daj znać jak się będziesz przyklejał, zapłacę Ci za dostarczenie mojej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie poinformowali, że jeszcze 10 dni. Chyba taki termin podali, żeby mieć 10 dni spokoju. Skandal ogólnie. Ta instytucja jest do zaorania.
  • Odpowiedz