Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #relacje

Jak łagodnie rozstać sie z kobieta po kilku latach zwiazku z bardzo emocjonalna kobieta. Mój błąd, że wszedłem w ta relacje, bo obydwoje byliśmy świeżo po rozstaniu. Na początku git, dogadywalismy sie, świetnie spedzalismy czas itp. Niestety wszystko sie zmieniło z czasem, wyszło na jaw, że różowa ogarnia obowiazki domowe ale nienawidzi gotować, przez co jemy średnio zdrowo i smacznie jak ona gotuje. Dodatkowo z czasem zmieniło sie jej codzienne zachowanie, jakby depresja, leży w łózku, opowiada mi wiecznie o swoich problemach dzień w dzień, i codziennie to są te same problemy typu: praca nie tak, dużo stresu, jakiś tam #!$%@? bo czegoś nie zrobiłam itp. może przesadzaja, a może nie. Napewno wiem za bardzo obarcza mnie swoimi problemami, mam swoje i nie potrzebuje od niej wspolczucia czy miłego słowa. Seksy itp nadal na bardzo wysokim poziomie ale rzadziej. Jest miedzynami też troche wiecej różnic jak ambicje, podejscie do zycia itp. Nie wiem co juz mam zrobić z sytuacja, ale nic sie nie zmienia. Ona nawet próbuje terapii ale szybko sie to konczy, bo coś znowu nie pasowało, zapomina czasami nawet na nie pojść... Mamy też kilka innych różnic przez co czuje sie zablokowany pod wzgledem, wyjazdów, wycieczek, znajomych (głownie jej płci), aktywności czy gotowania co lubie (bo tego nie jem, to nie dobre, to ble)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim rozstać się z szacunkiem i empatią, ale stanowczo. Zresztą do miłości nie można nikogo zmusić. Ważne jest, aby być uczciwym wobec siebie i partnerki, i dać jej czas na przetrawienie tego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie masz czegoś takiego jak "łagodne rozstanie" w Twoim przypadku. Zazwyczaj dochodzi do czegoś w tym rodzaju pod warunkiem, że obie strony po wielu próbach ratowania związku, same dochodzą do wniosku, że to nie ma sensu i każde idzie w swoją stronę, ale tego też "łagodnym rozstaniem" nazwać nie można XD Tu niestety trzeba króciotko i bez wchodzenia w szczegóły, najlepiej z dnia na dzień.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Laska ma depresję i facet chce ją zostawić - tak, dobrze, szanuj się, rozstań się stanowczo, masz swoje problemy więc po co ci czyjeś

Facet ma depresję i kobieta chce go zostawić - hurr durr p0lka epana bez empatii, wyczuła twoją słabość i chce zmienić gałąź, ha tfu na takie szony!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie ma czegoś takiego jak łagodne rozstania. To zawsze będzie boleć i jedyne co można zrobić to zerwać krótko, stanowczo z tłumaczeniem tylko że uczucia wygasły i nic z tym się już nie da zrobić. Nie dawać jej nadziei że może coś zrobic by zmienić Twoje zdanie, zerwać kontakt a jak będzie trzeba to nawet ja zablokować wszędzie by ona nie mogła próbować się kontaktować. Jak ją zablokujesz na portalach społecznościowych
  • Odpowiedz