Wpis z mikrobloga

Szczerze, jak widzę co tam w tych Siechnicach się odwala, to nie zdzwiłbym się, gdyby to Polacy zaczeli odwalać trzodę i w nagrodę dostali #!$%@? od Gruzinów. A w podziękowaniu dzielni potomkowie polskiej husarii podpalili Gruzinom auta. Tak czy inaczej, to wygląda na radosne spotkanie debili, w tym wypadku w wersji międzynarodowej. Krzyczenie "jeju, jeju, Polaków bijom złe murziny" wydaje się odrobinę na wyrost moim zdaniem.

#polska #wroclaw
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz: A skąd wiesz, czy gospodarz sam pierwszy nie chciał ci nasrać na głowę? To, że na filmiku ktoś dostaje #!$%@?, nie znaczy, że o ten #!$%@? sam wcześniej nie poprosił. No na wypok już dawno wydał wyrok.
  • Odpowiedz
@groman43 jesli nie odpowiada Ci goscina gospodarza to wychodzisz. Miałem troche doczynienia z gruzinami, tworza swoje grupy i terroryzuja innych. Zadna nowosc, napiecia pewnie powstawaly juz wczesniej
  • Odpowiedz
  • 1
@Murasame: Tja, nawet nie widziałem

@xyz_xyz tylko, że tutaj gospodarzem nie są te Sebiastiany, które podpaliły im samochody, tylko państwo polskie. Poza tym, u nas w Polsce też Sebastianów nie brakuje. Gdyby imigranci nie byli w to zamieszani, to wszyscy mieliby tą akcję głęboko w dupie.

@macan to co, Sebiastiany w Polsce mogą #!$%@?ć innych tylko dlatego że są Polakami, a Sebastiany z Gruzji już nie? A może również mogą #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@groman43: dokładnie Sebastiany z Gruzji nie mogą nikogo #!$%@?ć i należy im się za takie #!$%@? kogokolwiek dotkliwa kara.

Tak BTW. To poczytaj sobie ilu Gruzinów przebywających w Polsce ile przestępstw popełnia i przestań ich bronić.
  • Odpowiedz
  • 0
@macan: Ale za to Sebiastiany z Polski mogą robić co chcą i podpalać samochody, bo tak im podpowiada ich wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, prawda?
  • Odpowiedz
@groman43: tak, dokładnie. Jak się Sebastianom z Gruzji nie podoba to niech zbierają dupe w troki i wracają do swojego gównianego kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@macan: myślę, że jak dostaniesz #!$%@? od polskiego Sebiastiana, ponieważ akurat tak podpowie mu jego wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, to zweryfikujesz swoje poglądy.
  • Odpowiedz
@groman43: nie, nie zweryfikuję, nie lubię polskich Sebastianow, ale Gruzinskich i Ukraińskich Sebastianow w swoim kraju nie cierpię. Przyjezdni mają pokornie pracować i nasze standardy przejmować, a nie podskakiwać i robić sobie samosady. Jak już napisałem, poczytaj statystyki, bo z tego co kojarzę, to 8/10 gruzinow w pl ma na koncie jakieś przestępstwo, lub wykroczenie. To chyba o czymś świadczy, nie?
  • Odpowiedz
@macan Ej czekaj, ale te grizinieskie Sebastiana to akurat przejęły standardy i typom co walili do nich tekstami typu "#!$%@?ć kozojebców" spacyfikowali. Oczywiście przejęli te najgorsze standardy, ale cóż "kiedy wejdziesz między wrony...". Dodatkowo wielu polskich Sebastianów jak by byli na szparagach i jakiś niemiecki Sebastian walił podobnymi tekstami to nie pochylili głowy tylko zareagowali podobnie. Tak więc pomijając już, że nie powinno w ogóle dojść do takiej sytuacji to trzeba pamiętać,
  • Odpowiedz
@groman43: jak się jest w innym kraju to sprawę zgłasza się służbom a nie dokonuje samosądu i kropka nie potrzeba nam więcej patologii w kraji i należy deportować wszystkich tych pajaców jak nie potrafią załatwić sprawy w cywilizowany sposób. Mnie nie obchodzi kto i co zaczynał bo to nie ma znaczenia w kontekście samosądów i szeryfowania.
  • Odpowiedz
@Rad-X: No patrząc na zdanie niektórych to tak.

@Murasame A jesteś pewny, że koledzy z Gruzji nic wcześniej nie odwalili? W końcu to tacy mili i grzeczni ludzie którzy nigdy problemu nie mają do nikogo.

@Viking- Trafił, nie trafił. Gruzini od dawna jakoś dziwnie wysoko w statystykach przestępstw sa mimo tego, że ich jest nie za dużo. Skądś się to bierze.

Generalnie jakby za każdym razem ludzie się napieprzali jak się
  • Odpowiedz
@groman43: no ale na zachodzie też to tak wygląda. Jak się nie zadajesz z imigrantami i ich omijasz to masz spokój. A jak jakiegoś łebka kozaczącego do patologii przekopią araby to na wykopie czytaliśmy, że zachód upada. Teraz mamy radzieckie safari. Dziwne, że nie słyszałem o takich potyczkach we Wrocławiu - pewnie niedługo będą pierwsze wojny sebixów z staliniarzami
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan Bo Gruzja to jakby nie patrzeć jeszcze dzikszy kraj niż Polska, a chłopaki stamtąd często bywają porywczy. Nie ma się też co oszukiwać, że przyjechała śmietanka intelektualna. Raczej właśnie takie uczynne Sebki spod bramy co to codziennie pytają przechodniów czy nie mają jakichś problemów ¯_(ツ)_/¯ Z drugiej strony kumpel ma 2 u siebie w firmie i mówi, że z jednej strony to oszołomy, a z drugiej, że jak już jesteś swój
  • Odpowiedz