Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co wy wiecie o przegrywie.. przez całe życie szukałem głównie na apkach randkowych typu #tinder #badoo czyli wiadomo jaka jakość kobiet + do tego moje #!$%@? jeśli chodzi o kontakty. Starzy znajomi mają dawno ułożone życie z partnerkami które znają od wielu lat a ja szukam na apkach dla sfrustrowanych degenratek po przejściach z wielkim ego. Kilka przykładów z życia:

- byłem tak zdesperowany że jak już się z jakąś spotykałem i zechciała się spotykać kolejny raz to chciałem jak najczęściej się z nią widzieć aż po miesiącu samemu mi się to przejadło i ją rzuciłem bo mnie to przerosła ta intensywność po latach samotności
- inne z którymi się spotkałem i poczułem się zbyt pewnie po kilku spotkaniach, gdy widziałem że jakoś to idzie, to sam urywałem kontakt bo stwierdziłem ze w sumie to chciałbym mieć lepszą (ale szczere mówiąc co były mocno przeciętne) a potem wiadomo, że kolejny rok gdzie nie mogę nikogo znaleźć
- zdarzało się też że z jakąś na 1-3 spotkaniu piliśmy na mieście (bo nie umiem się inaczej wyluzować) i nocowałem u niej ale bałem się zrobić krok dalej i nawet nie chciałem więc tylko spałem obok. Nawet gdy miałem takie okazje (tzn. mógłbym coś więcej) to i tak się zawsze wycofywałem

#podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #blackpill #redpill #tfwnogf #samotnosc #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz