Wpis z mikrobloga

@Nullek: te kolizjie to jedna przy zmianie pasa obtarlem sie bokiem, to byla najwieksza, druga abs mi zadziaaly i klepnalem lekko w zderzak kolesiowi na sniegu i trzeca koles stanal 30 cm za mna i przy cofaniu do stuknalem.
  • Odpowiedz
@Cryolite z daleka zajeżdża wyłącznym z PZU ( ͡º ͜ʖ͡º) chciałem tylko powiedzieć że multi też mają zniżki w PZU, więc to co piszesz to kompletna bzdura. Ale fakt jak ktoś takich nieda to już inny agent nie przeskoczy, przynajmniej w teorii bo już wiele kwiatków widziałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej, jak współwłaściciel zmarł to nie tak że on jest jedynym
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka afera, kilkadziesiąt komentarzy, kłótnie, a ty po 15h dodajesz że jesteś po 3 szkodach ( ͡º ͜ʖ͡º). Niezły bait ( ͡º ͜ʖ͡º) szkody ciągną się w większości firm 5 lat, w PZU i Compensa dłużej, więc to przez szkody masz takie składki.
  • Odpowiedz
@sayanek: Jeżeli jest jedynym spadkobiercą to to co mówiłem, jak nie, to większego problemu tutaj nie ma, aktualizacja dopiero po zakończonej sprawie spadkowej.
  • Odpowiedz
Ludzie co mówią, że olej cenę i firmę, bierz gdzie najtaniej, to Ci którzy nie mają zielonego pojęcia i gówno wiedzą na temat procedur w poszczególnych ubezpieczalniach, to również Ci którzy nic kompletnie nie mają oprócz regresu na głowie którego windykacja nie może ściągnąć.


@Cryolite: to ma zastosowanie tylko do ubezpieczalni-krzaków zarejestrowanych za granicą/działających przez oddział w Polsce. Nie widzę żadnego powodu, żeby przy samym OC nie wziąć np. Uniqi/Wienera
  • Odpowiedz
@tomek123456789: Nie tylko do krzaków, każda mniejsza ubezpieczalnia typu Uniqa, HDI itp, w momencie wypadku z droższym samochodem zrobi wszystko żeby odmówić wypłaty. Przerabialiśmy to u nas w firmie, masa klientów która przychodziła "o boże co zrobić bo mnie windykacja goni". Nawet przypadek z HDI miałem rok temu, gość przyłożył w nowego merca z 2023, koszty podobno około 50 tys. Sprawa w sądzie przeciwko HDI się podobno nadal ciągnie.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: możesz sprawdzić oferty w swoim banku w ramach bankassurance. Np. PKO BP sprzedaje polisy z własnego TU (PKO Ubezpieczenia), ale tylko własnym klientom. Składki wychodzą bardzo różne - czasami jest sporo taniej, a czasami wychodzi ogromna kalkulacja że aż człowiek zaczyna wątpić, ale jeżeli masz konto to można zawsze sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
każda mniejsza ubezpieczalnia typu Uniqa, HDI itp, w momencie wypadku z droższym samochodem zrobi wszystko żeby odmówić wypłaty.


@Cryolite: duże wiodące firmy podobnie. Sporo zależy na jakiego likwidatora trafisz. Z PZU kilka lat temu była afera gdzie nie chcieli likwidować szkód OC w ASO, mimo że robienie w ASO było racjonalnie uzasadnione, tylko koniecznie naciskali na sieć partnerską. Jeżeli tylko 20% takich klientów odpuści to jest to czysty zysk dla
  • Odpowiedz
@tomek123456789: Zgadzam się, takie akcje są wszędzie ale statystycznie, mniejsze ubezpieczalnie dużo częściej odwalają takie gonk akcje niż duże typu PZU czy Warta.

@KrowkaAtomowka masz 3 szkody z OC w okresie ostatnich 10 lat, czego ty się spodziewasz? To będzie się za tobą ciągnęło jak smród w dupie. Przyznaj się teraz ile razy zmieniałeś firmy ubezpieczeniowe i ile razy działałeś na zasadzie "tam gdzie najtaniej" bo skoczków też się
  • Odpowiedz
@Cryolite czekaj czekaj HDi (Warta) to mniejsza firma?? Z tego co pamiętam to w centrali Warty wisi ,, najdroższy zderzak w historii,, gdzie za sam zderzak dali 300-400 tysięcy xd. Ogólnie nie obraź się ale jak czytam co wypisujesz to mam wrażenie jakbyś zakończył karierę w ubezpieczeniach z 10-15 lat temu i operował ciągle na tamtej wiedzy. Do tego piszesz jakby PZU to była NAD firma, i u nich wszystko było
  • Odpowiedz