Wpis z mikrobloga

@konto-dla-czarnejlisty: Tak miałem z Diablo IV - ograłem główną linie fabularną i było w pytkę chociaż krótko i to powiedzmy jest pół DIablo IV:P a potem czytam w necie jakie to gówno straszne xD

Innym razem jarałem się Sabatonem bo parę kawałków fajnych mają a w necie pocisk.
To samo z wieloma gierkami zwłaszcza MMORPG nie możesz se pograć casuwalowo budować postaci jak chcesz. Grunt to GRIND i jeden słuszny build
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar
Diablo 4 jest dobra gra, tylko GGG nauczyło że każdą ilość gówna rzuconego w fanbase można zalać gigantyczną ilością powtarzalnego kontentu w różnej oprawie graficznej xD
Bo jeszcze nigdy nie usłyszałem w czym jest różne juicowanie map w POE od tego że sie idzie coraz głębiej w riffach w Diablo, albo czym się różni to że POE które ma w mecie 10 buildow jest lepsze od Diablo które ma w mecie
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny:
D4 - endgame składa się z helltide'ów, riftów (to samo co w D3, zabij kilka paczek mobów, spawni się boss którego zabijasz w 0.5s) i parru uber bossów
PoE - sam sobie wybierasz endgame - chcesz zajść na 5000 depth w Delve? proszę bardzo.
chcesz zabijać bossów? proszę, tutaj są fragmenty.
chcesz tylko i wyłącznie grać Heist? proszę bardzo.
chcesz trochę TD? Blight.
Hadesa? Sanctum.
chcesz mieć zajebniście zjuicowane mapki?
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: ja miałem tak z planszówkami. Spodobał mi się Talisman: Magia i Miecz. Kumple zachcieli wpadać na partyjki, podobało im się, nawet kobietom było głupio nas odciągać, bo przecież nie imprezujemy nie wiadomo gdzie, tylko siedzimy w domu przy kawce i gramy. Fajnie się bawiliśmy, kupowałem dodatki, które dodawały nowe elementy rozgrywki. Pochwaliłem się na wykopie, że dobrze spędzamy z kumplami czas, a tam:
-Talisman? Hahaha ten chińczyk z potworami?
-Najlepiej
mamabijeatataniezyje - @niebadzogrem: ja miałem tak z planszówkami. Spodobał mi się T...

źródło: talisman

Pobierz
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar
Tylko tak
W PoE jesteś uwiązany do zarabiania na konwencie (bo na ssf miłościwie spuszczę zasłonę milczenia) co cię jednak ogranicza w wyborze endgamu co sprawia że to jest pozorny wybór.
Delve? Fossile i resonatory kosztują cokolwiek na początku Ligii, drop z bossów to gamba, można for fun ale na dłuższą metę nie pchniesz buildu w sensownej cenie. Also jak chcesz robić Deep delve to masz może 4 buildy które będą
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje
To jest przykre, bo gry planszowe czy wideo powinny łączyć dawać pole do dyskusji o tym co jest zrobione dobrze co źle. A teraz wszystko musi być 0-1. Przecież można mieć fun grając w mage knighta który jest turbo złożony jak i w talismana kiedy chcemy po prostu przy kawie herbacie piwie pokulać kostką. Tak samo z D4, jak mam dużo wolnego żeby grindowac pewnie mogę pograć w PoE, ale jak
  • Odpowiedz