Wpis z mikrobloga

Właśnie zainstalowałem sobie TikToka na próbę bo nigdy nie mialem i ku#wa jak wy tam żyjecie?
Jakieś brawls stars, tańczące juleczki z domów jednorodzinnych, płakanie bo rodzice nie kupili mu butów campusów a z ccc, crindżowanie milenialsów, jakies -585p punktów do aury przy potykaniu sie.
Fejm, vibe i moda ponad wszystko co to kur#a jest?

Za stary juz jestem bo mnie skręca z żeżuncji.

#przegryw #tiktok
  • 22
  • Odpowiedz
@Timer_555: Czego sie spodziewałeś? Mnie #!$%@? najbardziej że sporo starsi ode mnie tiktoka przeglądają ostatnio nawet poznałem tynkarza który się idealnie wpisuje w stereotyp Janusza i mi jakieś tiktoki pokazywał xD
  • Odpowiedz
jak wy tam żyjecie?

sporo starsi ode mnie tiktoka przeglądają


@skunior: @Timer_555: @4mmc-enjoyer: algorytm nie zdążył poznać co lubicie. Po jakimś czasie się dopasowuje. Na spokojnie można mieć triki typu majsterkowicz, detailing samochodu, przepisy na żarcie, triki typu "perfekcyjna pani domu" (jak coś doczyścić itp), jakieś słówka z języków obcych, ciekawostki o świecie/historii itp. Debile dostają treści dla debili, ludzie inteligentniejsi coś mądrzejszego/ciekawszego.

Pasuje to określenie "pokaż mi co
  • Odpowiedz
Za stary juz jestem


@Timer_555: ja jestem za stary i za młody na Tiktoka jednocześnie - z tego co widzę, to używają go młodsi, oraz grażki, a w moim wieku 35lvl raczej nikt tam nie wchodzi
  • Odpowiedz
@skunior

Zainstalowałem te ścierwo ojcu żeby sobie w pracy zajmował głowę jak akurat nic nie robi, #!$%@?ło mu jakiś foliarski algorytm z rosyjską narracją. ja #!$%@?, co ja się miałem żeby to naprawić.
  • Odpowiedz
@siepan: ja widziałem tylko treści zarzucane przez innych, nigdy nie dałem algorytmowi nawet sekundy na dopasowanie mi treści
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowekonto1238
Tak mam problemy psychiczne bo zycie mnie nie oszczędzało, a ty jak widze uwazasz takie osoby za nienormalne. Zdziwił byś sie jakie osoby przychodzą na odział dzienny. Sa tam zwykle osoby jakie mijasz na co dzień gorsze lub lepsze.
Na odziale zamkniętym to byś dopiero spokorniał o ku#wa stary, tam to dopiero czubki są bo sam widziałem i slyszałem.
  • Odpowiedz