Wpis z mikrobloga

  • 0
czyli u praktycznie równolatek skąd zaskoczenie


@theoretically: Tak, w nowych parach mam trzy 37-latki i dwie 36-latki.

Ustawiłem sobie szerszy zakres, bo wiadomo, ale sam preferuję i celuję w młodsze, ok. 30 lat.
  • Odpowiedz
@Tja88: To dziwne, ja mam 28 lat i swoje powodzenie wśród 18-22 oceniłbym na 10/10, w przedziale 23-24 9+/10, ale jak piszę z rówieśniczkami (czy tam rok młodszymi) to czuje się jak 5/10, bo większość chce o mnie wszystko wiedzieć, przed spotkaniem trzeba trochę popisać itp, małolaty nigdy nie mają takich wymagań. Ale takie bajlando chyba do 30, wielee raz słyszałem u małolat że na tym tinderze to głównie same dziady
  • Odpowiedz
  • 0
Myślisz że 30 latki szukają starych chłopów...

@karokrakow: Krótko mówiąc: nie szukają chłopów do zakładania rodziny, a do ruchania. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Tja88: Napisałam to trochę żartem, ale jak dla mnie różnica wieku ponad 3-4 lata (w góra i w dół), to czasem mentalna przepaść. Nie mówię że ktoś jest lepszy czy gorszy, bo prostu przy większej różnicy wieku ludzie czasem totalnie różnią się sposobem myślenia...
  • Odpowiedz
Mam 37 lat i jedyne zainteresowanie jest od lasek 40+. Wszystkie którymi ja jestem zainteresowany czyli 31-34 wciąż żyją złudzeniami i celują w młodszych. Oczywiśnie jak celują w fwb/ons i inne patorozwiązania to im wtedy wiek nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
  • 0
@PoznanskaSzneka: Bo my już na starcie mamy #!$%@?. Mając 16-lat, nasze rówieśniczki oglądają się za 20-latkami, często już pracującymi z własnym hajsem. Na studiach trochę się to normuje, w sensie: wszyscy się jebią ze wszystkimi, ale do związków laski preferują "ogarniętych, bardziej doświadczonych". Z kolei facet przed 30 nie będzie się oglądać za równolatkami, tylko będzie celować w ciasne jeszcze 20. Tak że jestem zdziwiony, że przed chwilą pierwsza do mnie
  • Odpowiedz
@Tja88: sory, ale bredzisz. Jak miałam 16 lat to ja ani żadna z moich kumpel nie ogladałysmy się za 20 letnimi kolesiami. Po drugie, dzisiaj mam 21 lat i żadna z moich koleżanek nie ma starszego chłopaka ani męża i więcej niż 4 lata. Po 3, nadal nie rozumiem twojego zdziwienia.

Żeby była jasność, nie piszę tego nienawistnie.
  • Odpowiedz
  • 0
bredzisz. Jak miałam 16 lat to ja ani żadna z moich kumpel


@PoznanskaSzneka: Może po prostu nie byłyście dojrzałe, atrakcyjne? Nie oceniaj ogółu swoją przykrótką miarką.
  • Odpowiedz
Mam 36 lat i największe powodzenie mam u 37-latek. WTF


@Tja88: I co tu jest niby takiego dziwnego, akurat to jest normalne. Ludzi ciągnie do swoich rówieśników a jak ktoś pisze ''interesują mnie w wieku...'' to jest ciężko upośledzony i wcale nie jest żadnym giga chadem na jakiego niektórzy się kreują a cymbałem zwykłym.
  • Odpowiedz
Mam 37 lat i jedyne zainteresowanie jest od lasek 40+. Wszystkie którymi ja jestem zainteresowany czyli 31-34 wciąż żyją złudzeniami i celują w młodszych. Oczywiśnie jak celują w fwb/ons i inne patorozwiązania to im wtedy wiek nie przeszkadza.


@olokynsims: Śmieszny człowiek, 31-34 latki żyją złudzeniami ponieważ nie chcą się z tobą umawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pomyślałeś, że te 31-34 latki lubią młodszych bo oni po
  • Odpowiedz
sory, ale bredzisz. Jak miałam 16 lat to ja ani żadna z moich kumpel nie ogladałysmy się za 20 letnimi kolesiami. Po drugie, dzisiaj mam 21 lat i żadna z moich koleżanek nie ma starszego chłopaka ani męża i więcej niż 4 lata. Po 3, nadal nie rozumiem twojego zdziwienia.


@PoznanskaSzneka: Oczywiście, że w szkole średniej były laski które interesowały się starszymi dla tego, że mieli np samochód już, mogli postawić
  • Odpowiedz