Wpis z mikrobloga

Najlepsze nowe auto za ok. 120k z czymś więcej niż elektrycznymi tylnymi szybami? Do miasta, ale nie z segmentu a/b (większe niż fabia/i10)?
Ew coś paroletniego ale z dobrym finansowaniem?

#motoryzacja #noweauto #auto
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@goferek: Właśnie nad skodą się zastanawiam, choć do żony bardziej przemawia Kamiq. Ale strasznie dziwnie mi się tym jeździ, wszystko delikatnie chodzi, aż za delikatnie bym powiedział. Na mazdę zerknę, nie brałem jej pod uwagę
  • Odpowiedz
@krystekw2: od niedawna weszła do produkcji nowa wersja, 136 KM, niby PureTech z poprawionymi problemami w tym rozrządu z miękką hybrydą. Z tego co widziałem katalogowo kosztuje 150k, ale w Stellantis zawsze dealerzy jakieś zniżki dają. Jak będzie gdzieś dostępny to planuje ja przetestować bo ogólnie ta nowa astra mi się fajnie jeździło, tylko ten zwykły PureTech 1.2 odstrasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@agencja_bebenstwa_warmianskiego: Tutaj też zależy, ale no za cenę co najmniej 130k (leon)/140k (formentor) mam podstawę w manualu, a za 120k będę mieć w automacie i z takim wyposażeniem, jakie akuratnie potrzebuję.
No tylko kwestia właściwości jezdnych i marki, ale to też są subiektywne kwestie
  • Odpowiedz
@krystekw2: a to już zależy czego szukasz. Ja bym dołożył te 20k do formentora. Cupra ma ciekawy design zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Czarny sufit, świetnie wyprofilowane fotele. Wrażenia z jazdy też są na plus w porównaniu do skody. Samo postrzeganie marki też jest inne. Cupra jest bardziej młodzieżowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niektórzy wolą mieć do bólu poprawne, mniej rzucające się w oczy
  • Odpowiedz
  • 0
@agencja_bebenstwa_warmianskiego: Nie no, ja całym sercem jestem za cuprą, zwłaszcza, że jak jeździłem skodą, to jakoś bardzo mnie nie zachwyciła. Tylko największy problem jest tutaj w różowej, której nie wiedzieć czemu cupra się nie podoba, plus te 20k to dla niej może być za dużo :P
  • Odpowiedz