Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Ja się zdecydowałem na gazową, bo mam instalację gazową w bloku z lat 90tych i jest opłata stała w czynszu. Więc bez sensu było brać indukcję. Ale jakbym miał licznik gazu czy tam miał się bawić w butle to XD tylko indukcja
Ja praktycznie gotuje tylko wodę w czajniku i do tego jest 10/10. Mam Boscha.
  • Odpowiedz
Gazówkę łatwiej wyczuć bo widzisz płomień, na indukcji jakieś abstrakcyjne cyferki.


@lunga: Ustawiasz cyferkę i wiesz, że 7 to jest 7 zamiast kręcić ostrożnie pokrętłem jak włamywacz, próbujący złamać sejf.

@Mega_Smieszek Indukcja. Jak gotuję wodę u ojca na gazie to mam ochotę wziąć garnek, pojechać 20 km do domu, zagotować u siebie i wrócić. Po za tym czyszczenie i bezpieczeństwo, mogę zostawić rosół na całą noc i się nie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek indukcja to brak p---------a się z myciem, przecierasz i czysto. Miałem dwie indukcje i najlepiej jak niema nastu poziomów grzania tylko do 9 ewentualnie booster, bo jak masz ich kilkanaście to ciężko dobrać poziom grzania.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Gazowa. Na indukcji wkurza mnie piszczenie, zastanawiam się też czy to nie ma przypadkiem wpływu na zdrowie, stać sobie przy patelni z jajami na wysokości generowania pola magnetycznego.
  • Odpowiedz