Wpis z mikrobloga

Jak co roku polecam najprostszy sposób na upały, lepsze niż klima, tani, zdrowszy.

Otóż jak jest powyżej 23 stopni w pokoju lub w kabinie i idę spać to biorę z zamrażarki 2l butelkę z zamrożoną wodą, i owijam raz cienkim ręcznikiem, albo koszulką,

I przytulam to do klatki piersiowej,

Chłodzi fenomenalnie. Nic nie jest mokre bo i tak wypadowuje oknem.
Do rana zostaje 60-70% lodu w butelce a ja wstaje wyspany jak człowiek bez przebudzania się od upałów.I zregenerowany.

Wedle uznania można owinąć ręcznik więcej razy jak się robi zbyt zimno. Ja sam wstaję rano z klatą zimną. Choć tego nie czułem jako coś nieprzyjemnego.

#uk #lifehack #takaprawda ##!$%@? ##!$%@? #upal #klimat #klimatyzacja #chadowezycie #wygryw #pomagajzwykopem #ciekawostki #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #poradadnia
#przemyslenia
  • 10
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: nie zdajesz sobie sprawy, ile byś musiał oddychać żeby to co2 w normalnym mieszkaniu /domu z działającą wentylacją ci zaszkodziło.

Ale jak masz się lepiej psychicznie czuć stosując takie a nie inne techniki, to nie mam nic przeciwko.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: jak mam pokój zamknięty i okna też zamknięte to mnie głowa boli rano,
A jak mam otwarte to jest wszystko w porządku.

A w namiocie mi się świetnie śpi np, bo tam jest ciągle lekkie podmuch świeżego powietrza.
  • Odpowiedz