Wpis z mikrobloga

Siedząc w oczekiwaniu na GTA6 wpadłem na pomysł listy filmów, które klimatem, akcją, lokalizacją pasują do Grand Theft Auto VI. Odkopałem zarówno filmy akcji, dramat, komedię i horror oraz wypisałem potencjalne EasterEggi nawiązujące do każdego z filmów.

A wy możecie zgadywać z miniaturki jakie filmy wybrałem do opisania () Możecie też kliknąć ten LINK DO BLOGA i przeczytać moje zestawienie. Enjoy

#gta #gta6 #gtavi #filmy #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
SzubiDubiDu - Siedząc w oczekiwaniu na GTA6 wpadłem na pomysł listy filmów, które kli...

źródło: OKLADKA

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Ja mam spore obawy, że VI to może być spora porażka pod względem klimatu, i gra będzie bardzo pod zoomerów robiona, kompletnie nie mając klimatu, jakiego my milienalsi oczekujemy xD Z Rockstara podobno sporo ludzi odeszło jakiś czas po premierze V, a wydawca coś czuję, że z obawy o kontrowersje będzie mocno hamował różne odważniejsze pomysły ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coś czuję, że to będzie taka
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: ja już prawie w sumie nie czekam, bo obecny Rockstar i ten co był 15 lat temu to już niemal dwie zupełne firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- takiej długiej przerwy w serii to nie było jakby nie patrzeć XD a że ludzie grają w Online, płacą za te doładowania i jakieś edycje na PS5 i inne wychodzą, a kasa się zwraca
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: bo ludzie już mają dość XD dzieciakom pewnie kieszonkowe obcięli albo nwm na inne gry się przesiadły, bo grać ileślat w to samo bez większych rozwojów mechaniki to nooo XD kiedyś miałem nadzieję że może po premierze VI dodadzą do singla V te wozy z online ale coraz mniej w to wierzę
  • Odpowiedz