Aktywne Wpisy

MonazoPL +201
wysokiewiczplum +202
Nasza pani lekarka @dr_Batman - Radiolożka, stwierdziła ostatnio że czuje się "lepsza" od reszty społeczeństwa.
Jaki może mieć powód? Czy jest to uzasadnione? Spójrzmy na jej specjalizację.
Radiologia trwa 5 lat. W najbliższym roku wejdą na rynek osoby, które rozpoczęły te speckę w roku 2021. Ilu ich jest?
Miejsca rezydenckie WIOSNA 2021 - 16 miejsc na radiologię
Miejsca rezydenckie JESIEŃ 2021 - 26 miejsc na radiologię, ŁĄCZNIE 42 miejsca w całym roku w całym kraju
Jaki może mieć powód? Czy jest to uzasadnione? Spójrzmy na jej specjalizację.
Radiologia trwa 5 lat. W najbliższym roku wejdą na rynek osoby, które rozpoczęły te speckę w roku 2021. Ilu ich jest?
Miejsca rezydenckie WIOSNA 2021 - 16 miejsc na radiologię
Miejsca rezydenckie JESIEŃ 2021 - 26 miejsc na radiologię, ŁĄCZNIE 42 miejsca w całym roku w całym kraju





Doradzi ktoś jak to jest z komfortem w takiej wodzie?
Czy będzie na początku zimno? Tak, zwłaszcza w stopy i dłonie
Czy zmarzniesz? Nie, pianka utrzyma twoją temperaturę
Będzie dobrze, @samuray !
Serio za 100-150 zł nie ma ryzykować jeśli ktoś czuję się niepewnie. Przez ostatnie 2 lata słyszałem o co 4 zatonięcia na zawodach na których startowałem (ok 16 startów 1/2 IM w 2 lata), pływam w okolicach 1:27-1:29 na 1/2 i nadal wybieram piankę jak to tylko możliwe. Jeśli czujesz się pewnie to
@yahoomlody kto powiedział że będę 20 min płynął ;)
@samuray: Na początek to wjeżdżają problemy z oddychaniem, trudno zanurzyć twarz i wydychać powietrze w tym zimnie. Pianka super się sprawdza, na ciele jest komfort cieplny, ale jednocześnie dochodzi dość specyficzne skrępowanie ruchów. Do tego jak się pływa na basenie to wydaje się, że te nawrotki trwają moment i tak na prawdę płynie się ciągiem. Otóż nie... te kilka sekund bezruchu ramion na
Dzięki kolego
475 nie wydaje się być czymś tak odległym ale rozumiem że to nie basen.
Dzięki wielkie!