Wpis z mikrobloga

  • 0
@Gours: Mi się przykro robi jak czytam te komentarze. Stanowski mimo że czasem powie jakąś głupotę to jednak czasem powie też mądrego. Tego nie można oczekiwać u pisowców. Nieważne co zrobi nowy rząd to wyborcy PiS z Twittera i tak będą wobec nich wrogo nastawieni. Tak samo jak Silni Razem do każdego, kto krytykuje obecny rząd. A w USA, które wiele Polaków tak podziwia to poziom debaty jest jeszcze gorszy, a
  • Odpowiedz
@Koziom: no ja byłem turbofanem Stanowskiego do 2015-2017, kiedy zaczął kolaborować na ostro z pisowcami, więc wiem, że to nie jest taki debil, na jakiego czasami pozuje
  • Odpowiedz
@Koziom: To, że Morawiecki zbłaźnił się na Twitterze w gruncie rzeczy nie ma większego znaczenia, w porównaniu z ich aferami to jest nic. Na byle posiedzeniu komisji śledczej wychodzą dużo ciekawsze sprawy.

No i właśnie problem ze Stanowskim polega na tym, że ta jego "obiektywność" i "krytykowanie obu stron po równo" to takie małe pstryczki w PiS (gdy już naprawdę nie da się ich bronić) i jednocześnie #!$%@? w ich przeciwników.
  • Odpowiedz