Wpis z mikrobloga

Wylicytowalem dom na licytacji komorniczej w #belgia
Całkiem spory, nic właściwie nie trzeba robić ( w Belgii ważny jest certyfikat energetyczny domu, od D i niżej trzeba go remontować) Blisko dużego miasta, roboty dookoła do wyboru i koloru.Prawie 250 metrów chałupy.
Cena 1411 euro za metr domu plus działka pół ara.
Chyba taniej niż w Polsce coś się mnie wydaje?
#nieruchomosci
  • 41
  • Odpowiedz
@belgo_freight:
Biedaku. Wolałeś dom 250 metrów między Niemcami, Francją i Holandią, rzut beretem nad kanał La Manche i do Uk podczas gdy za tę cenę mogłeś mieć willę pod Warszawą i mieć takie atrakcje weekendowe jak np. Białystok.
  • Odpowiedz
@belgo_freight: domy są nadal dosyć tanie w Polsce, chyba że stoją gdzieś w centrum miasta. Przeliczając na metry my kupiliśmy niedawno taniej, za metr domu wyszło 3500 zł, działka 10 arów. A na licytacjach komorniczych w ogóle jest taniej, ale jeśli ktoś chce brać na to kredyt to mało banków się na to zgadza
  • Odpowiedz
@belgo_freight: No i po co to wszystko? Bedziesz musial #!$%@? z kosiarka co kilka dni zeby to kosic w lato. A na osiedlu Sloneczne Dni w Warszawie mialbys eleganckie mieszkanie prosto od developera - styl industrialny, i bez trawy na balkonie. A w gratisie dym ze szlugow sasiada, wiec wystarczy sie zaciagac, i masz dormowa nikotyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@arsze_nick dałem nogę z lubelskiego w 95, 15 lat w Warszawie a potem kolejne 15 w BE , wychodzi że prawie po równo wszędzie mieszkałem. Żałuję że z lubelskiego prostu zagranicę nie wyjechałem. Ale ale...jeszcze 20 lat do emerytury, dom nad jakimś piasecznem, Okuninka albo Firlejem to jest może pomysl na starość.
  • Odpowiedz