Wpis z mikrobloga

#surface #microsoft #windows #laptopy

Co tak cicho na tagu? Wczoraj wielka premiera a tu nic.

Tak jak przeczuwałem jest naprawde dobrze, microsoft nie mogl sobie pozwolić na błedy. Moim zdaniem takim surface laptopem troche skubnie rynek ultrabooków. Jak to sie faktycznie nie będzie grzalo i ceny troszkę spadną to będzie świetny wybór. Mozna sie przywalić do tego 256gb w podstawie no ale cóż. Te $999 w usa to naprawde dobra cena za lapka.

Co do pozostałych producentów to acer swift jest super wyposazony, zobaczymy jak cenowo w PL. Jak bedzie z 6k to sie nie sprzeda ale za 4999 kto wie.

No i drugie po surface laptop - #lenovo. Ta yoga jest naprawde super. Wszystko top. Szkoda ze T14s tak ostro wycenili, czuję że jak się go dobrze wyposazy to 3k usd pęknie. Korpo zapłaci, ale na tym się skonczy.

Jak microsot wyciągnął lekcję z poprzednich zabaw z ARM i appki będą działać to skubną troche rynku. Sam od baaaaaaaaaaardzo dawna szukam konkurencji macbooka air na windowsie. Do tej pory nie miałem ani jednego, a teraz mam z 6 :)
  • 4
  • Odpowiedz
Moim zdaniem takim surface laptopem troche skubnie rynek ultrabooków.


@MercedesBenizPolska: Microsoft zawsze odlatuje z cenami, ma fatalną wytrzymałość a do tego jakimś cudem osiąga mniejszą naprawialność od Apple.

Co do pozostałych producentów to acer swift jest super wyposazony, zobaczymy jak cenowo w PL. Jak bedzie z 6k to sie nie sprzeda ale za 4999 kto
  • Odpowiedz
@L3gion: przegladalem strone ms i maja cos na wzor apple care plus. 900zl/4 lata i obejmuje przypadkowe uszkodzenia. Imo warte uwagi.

Co do 12h to zobacz jaki tam ekran zamontowany. 12h na oledzie nawet z tak duza bateria to jest wyczyn. Tyle to amd na low power trzymaja.
  • Odpowiedz
"74Wh battery, up to 12h" no to fajna ta energooszczędność ARM, gdy podobne wyniki osiąga np AMD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: tu chodzi raczej o performance/battery. a nie zwykłe przeglądanie mirko na wifi przez 12 h. Tu będzie pies pogrzebany czy po 2-3 h będzie koniec czy wytrzyma np 5
  • Odpowiedz