Wpis z mikrobloga

@Sathanas_Gloriam: Ale przedstawione osiedle to nie jest środek pola :) Obok jest przedszkole, sklepy, w promieniu 700 metrów szkoła podstawowa prywatna oraz państwowa, do apteki rzeczywiście są 2-3 kilometry, ale to nie jest odległość nie do przejścia. Jak samochód się zepsuje to jest taka sama sytuacja jak w bloku- wzywasz autopomoc lub jedziesz do sklepu.

Nie mieszkam tam, ale bywałam w okolicach i nie mam nic do zarzucenia. Szczerze to gdybym
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: kończę budowę swojego domu i po paru latach istnej gehenny tego procesu (załatwienia administracyjne, kontakt z majstrami, zamawianie materiałów, interakcje z somsiadami), żałuję, że nie sprzedałem tej działki w piździeć i nie kupiłem gotowego segmentu.
Żeby było śmieszniej, na tej działce też by wyszedł fajny segment na kilka rodzin albo nawet i blok i szkoda, że #!$%@? somsiedzi nie doświadczą pana dewelopera, który by się z nimi tak nie pieścił
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: współczuję tym którzy nie mogą pozwolić sobie na mieszkanie w domu rodziców a co za tym idzie ciągłe kłótnie i brak prywatności.


@aarahon: smutne musiałeś mieć dzieciństwo, ze mieszkanie z rodzicami utożsamiasz z kłótniami i brakiem prywatności.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: a #!$%@? takie

Ludzie na potęgę kupują mieszkania z widokiem na sąsiada i MOŻE jednym miejscem parkingowym i to jest spoko

Ktoś kupuje bliźniaka lub szeregówkę i nagle jest niemyślącym przegrywem
  • Odpowiedz
współczuję tym którzy nie mogą pozwolić sobie na mieszkanie w domu rodziców a co za tym idzie ciągłe kłótnie i brak prywatności.


@aarahon: Brak prywatności vs. kredyt na mieszkanie na gównoosiedlu, które przypomina obóz zagłady... Co wybrać...
  • Odpowiedz
smutne musiałeś mieć dzieciństwo, ze mieszkanie z rodzicami utożsamiasz z kłótniami i brakiem prywatności.


@Noniusz: miałem bardzo dobre dzieciństwo. Mieszkanie z rodzicami utożsamiam z kłótniami i brakiem prywatności na podstawie tego co było u znajomych gdy przechodzili przez ten okres.
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: nom xd tacy ludzie są zwykłymi idiotami, ale to znacznie lepiej dla nas. Wolałbym tysiąc razy bardziej mieszkać w bloku niż w takim chlewie xd jak dom to tylko na działce. Chociaż 1500m, nadal mało ale chociaż jest gdzie wyjść bez somsiadow dokoła

A I powodzenia w dojeździe do pracy / sklepu/ czegokolwiek im żyvze xd i najlepsze że ktoś jest na tyle porąbany że może wziąć kredyt na coś
  • Odpowiedz