Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie oferty pracy i zorientowałem się, że niektórzy pracodawcy to kompletni dzbany. Naprawdę? Zawierać w swoim ogłoszeniu "wynagrodzenie na czas" jako coś czym może się poszczycić firma dla przyszłego kandydata to już żenada... Jestem ciekawy, czy Ci ludzie są świadomi, że to obciach pisać, że oferują wywiązanie się z ich zasranego obowiązku prawego... Czyli płacenie pracownikowi za wykonaną robotę w terminie.
#praca #olx #januszex
  • 14
  • Odpowiedz
Zawierać w swoim ogłoszeniu "wynagrodzenie na czas" jako coś czym może się poszczycić firma dla przyszłego kandydata to już żenada


@HelloKittyBoi: najwidoczniej w danej branży nie jest to standardem i faktycznie może to tworzyć zainteresowanie u kandydata
  • Odpowiedz
Zawierać w swoim ogłoszeniu "wynagrodzenie na czas"


@HelloKittyBoi: zawsze śmieszy jak gówniarze z wykopu pierwszy raz szukają pracy a do tej pory żyli pod kloszem, pewnie w dużym mieście i w bananowej rodzinie. I nie mają pojęcia jak wygląda rzeczywistość w zabitej dechami wiosce w Polsce powiatowej gdzie jest jeden januszex, który leci w #!$%@?. Po to taki pracodawca wypisuje takie rzeczy - by powiedzieć pracownikom, że u niego jest uczciwie
  • Odpowiedz
@LifeReboot srasz to się ty.

Nigdy nie żyłem pod kloszem, pracuje od kiedy skończyłem 15 lat i pochodzę z dużego miasta, a takie gówno w opisie od razu skreśla u mnie firmę, bo wiem że to #!$%@? januszex
  • Odpowiedz
@HelloKittyBoi: może to kwestia szukania w nieodpowiednich miejscach. Gdzie takie oferty pracy znajdujesz, na olx? Poszukaj np. na pracuj.pl, tam nie będzie raczej januszexow, bo trzeba sporo zapłacić za zamieszczenie ogłoszenia, a więc trafisz na poważne oferty pracy
  • Odpowiedz
@HelloKittyBoi: Mało w życiu widziałeś. Teraz jest w Polsce super koniunktura, ale w takim 2007 roku, nie każdy miał "wypłatę na czas", a bezrobocie w Polsce bywało takie, że #!$%@?łbyś w tym Januszeksie byle mieć co do gęby włożyć. Ale fakt, "wypłata na czas" to taki trochę Red flag dziś.
  • Odpowiedz