Wpis z mikrobloga

#motocykle
Czy są na facebooku jakieś fajne grupki motocyklowe? Jako różowa byłam w typowo kobiecej i się wypisałam, bo 90% postów było o treści "moje marzenie to jeździć na motorze, ale się boję", codziennie post "pochwalcie się na czym jeździcie", "jutro egzamin, pewnie nie zdam".
  • 15
  • Odpowiedz
@sonklabart: pochwal się czym jeździsz 😊😂😍👌👌👌🤠🏍

osobiście polecam grupę "motocyklista szuka żony", dramy tam są codziennie, śluzary walczą o atencję z innymi różowymi, stare grzyby piszą do młodych motocyklistek o spotkanie, jak jakiś zadbany chłop 25~ lat wrzuci fotę, to Grażyny 50+ pytają skąd jest xD, ogólnie 10/10
  • Odpowiedz
@sonklabart: im większa grupa na facebooku tym większe raczysko. Może poszukaj sobie konkretnej grupy swojego miasta czy okolic, albo konkretnego modelu motocykla, którym jeździsz. Fajną grupą (aczkolwiek nie do dyskusji), jest grupa moto miejscówki. Ludzie wrzucają tam pinezki do ciekawych miejsc albo fajnych tras. Ogólnie jak szukasz inspiracji gdzie pojechać to idealna. No i wszystkie pinezki są zebrane na mapie google i super można sobie planować podróż. Nie ma spamu,
  • Odpowiedz
@sonklabart: ja tez polecem grupa danego miasta, zawsze sie znajdzie ktos do pojezdzenia, zapytac cos mozna, ale ogolnopolskie tematycznie np. danej firmy moto to juz gruba loteria, wypisywalem sie z paru
  • Odpowiedz
osobiście polecam grupę "motocyklista szuka żony", dramy tam są codziennie, śluzary walczą o atencję z innymi różowymi, stare grzyby piszą do młodych motocyklistek o spotkanie, jak jakiś zadbany chłop 25~ lat wrzuci fotę, to Grażyny 50+ pytają skąd jest xD, ogólnie 10/10


@muse: Brzmi jak dobry plan.
  • Odpowiedz
@sonklabart: Duza ekipa zabrala sie z wykopu swojego czasu i stworzyla paciak.pl (nie sugeruj sie malym ruchem na forum bo wszyscy siedza na slacku). W ciagu roku organizowanych jest kilka super zlotow (letnie, zimowe, rajdy itp). Najblizszy zlot 6-9 czerwca , na ponad 80 osob. Jestesmy rozrzuceniu po calej polsce takze w kazdym miescie znajdziesz kompana do jazdy i nie tylko (absurdalnie szerokie spektrum charakterow i zainteresowan). Wbij na forum,
  • Odpowiedz
@sonklabart grupy z danego miasta,
„Zwiedzamy nie zapierdzielamy” (kiedyś to była warszawska grupa do spokojniejszych ustawek lecz zamieniła się w ogólnopolskie opowieści o zwiedzaniu). Model na jakim jeździsz lub chcesz jeździć, też na pewno posiada grupę jak w moim przypadku.
  • Odpowiedz